Новинки


Програма підтримки Коудена

Протокол Коудена

 

Трав’яний магазин Lymeherbs пропонує повний асортимент товарів за протоколом Коудена. Протокол Коудена – це протокол, розроблений доктором В. Лі Коуденом, призначений для людей з хворобою Лайма та для мінімізації симптомів, пов’язаних із хворобою Лайма. Протокол Коудена також використовується для інших супутніх інфекцій, що пе...

Протокол Коудена

 

Трав’яний магазин Lymeherbs пропонує повний асортимент товарів за протоколом Коудена. Протокол Коудена – це протокол, розроблений доктором В. Лі Коуденом, призначений для людей з хворобою Лайма та для мінімізації симптомів, пов’язаних із хворобою Лайма. Протокол Коудена також використовується для інших супутніх інфекцій, що передаються кліщами.

Протокол Коудена включає 14 різних продуктів Nutramedix, включаючи 7 рослинних препаратів, відомих як Microbial Defense, які виявляють антибактеріальну дію. Протокол Коудена включає: Бандерол, Бурбур-пінеллу, Куманду, Енула, Хауттуйнію, Малат магнію, Мора, Петрушка, Саменто, Селантро, Серрапептаза, Спаргу, Стевію, Такуну.

 

Опис загальних властивостей усіх продуктів, які є частиною протоколу Коудена:

Banderol Microbial Defense : має протизапальні властивості, має широкий спектр антибактеріальних, противірусних та протипаразитарних властивостей. Завдяки цим властивостям Бандерол ефективний проти бактерій Borrelia і кліщових супутніх інфекцій, таких як Babesia, Bartonella, Chlamydia, Ehrlichia, Mycoplasma, Rickettsia і Cytomegalovirus.

 

Burbur-pinella Detox : підтримує детоксикацію мозку і центральної нервової системи, очищає організм від токсинів і біотоксинів. Виводить токсини з головного мозку, периферичної нервової системи та хребта. Баурбур-пінелла очищає кров і міжклітини, детоксикує печінку, нирки та лімфатичну систему. Ефективно зменшує дискомфорт, що супроводжує реакцію Геркса.

 

Cumanda Microbial Defense : має протизапальні властивості, має широкий спектр антибактеріальних, противірусних та протипаразитарних властивостей. Завдяки цим властивостям Cumanda ефективна проти бактерій Borrelia та супутніх інфекцій, що передаються кліщами. Речовини, що містяться в ньому, також мають сильну протигрибкову дію щодо грибів Candida, Aspergillus і Mucor. Активні речовини мають властивості проникати через гематоенцефалічний бар’єр.

 

Enula Microbial Defense : має протизапальні властивості, має широкий спектр антибактеріальних, протигрибкових, противірусних та протипаразитарних властивостей. Енула ефективна як проти Borrelia, так і для деяких видів Babesia.

 

Houttuynia Microbial Defense : має протизапальні властивості, має широкий спектр антибактеріальних та протигрибкових властивостей. Завдяки цим властивостям Хауттуйнія ефективна проти борелій борелій та супутніх інфекцій, що передаються кліщами. Особливо ефективний проти бартонелії.

 

Малат магнію : форма магнію, яка надзвичайно добре засвоюється організмом. Магній є важливим мінералом, необхідним для правильного функціонування організму. Магній необхідний для підтримки нормальної функції нервів і мозку, серцевого ритму і кров’яного тиску. Магній також необхідний для правильного скорочення та розслаблення скелетних м’язів, а також гладких м’язів кишечника, протоки підшлункової залози, жовчних проток тощо.

 

Mora Microbial Defense : має протизапальні властивості та має широкий спектр антибактеріальних, противірусних, протигрибкових та протипаразитарних властивостей.

 

Детокс петрушки : проявляє властивості, які очищають організм від токсинів і біотоксинів. Діючі речовини, що містяться в препараті, детоксикують печінку, нирки, лімфатичну систему і міжклітини, очищають кров. Parsley Detox ефективно зменшує симптоми, що супроводжують реакцію Геркса. Крім того, заповнює дефіцит заліза, кальцію, рибофлавіну, тіаміну, вітаміну С, каротину та вітаміну А.

 

Samento Microbial Defense : активні речовини, що містяться в Samentoj, є ефективними модуляторами імунної системи, проявляють широкий спектр антибактеріальної, противірусної, протигрибкової та протипаразитарної дії. Завдяки цим властивостям Саменто ефективний проти бактерій Borrelia burgdorferii та інших типів бактерій Borrelia, а також проти супутніх інфекцій, що передаються кліщами.

 

Sealantro Metal Detox : підтримує детоксикацію організму від важких металів, а також біотоксинів та багатьох інших токсичних речовин.

 

Серрапептаза : це протеолітичний (розриваючий білок) фермент, отриманий з травної системи шовкопрядів. Функція цього ферменту полягає в перетравленні фібрину, який захищає бактерії Borrelia. Серрапептаза сприяє розщепленню мікробної біоплівки. Розпад фібрину, який захищає бактерії, робить клітини імунної системи ефективними в атаці та боротьбі з патогенними мікроорганізмами. Серапептаза покращує транспорт кисню до тканин шляхом розщеплення фібрину, що прилипає до стінок капілярів. В результаті в тканинах, де переважали анаеробні умови, тобто сприятливі для росту бактерій, середовище змінюється на аеробні умови, несприятливі для виживання бактерій.

 

Sparga Sulphur Detox : сприяє виведенню з організму сульфоантибіотиків та інших препаратів на основі сульфонамідів, які блокують сульфатні шляхи організму та шлях кон’югації токсинів через глутатіон.

 

Стевія : має антибактеріальну дію проти всіх форм бактерій Borrelia, що розвиваються. Він впливає на біоплівку, створену бактеріями. Стевія також проявляє широкий спектр протигрибкової та антиоксидантної активності.

 

Takuna Microbial Defense : має дуже сильні антибактеріальні, противірусні та протигрибкові властивості. Такуна зменшує симптоми, що супроводжують інфекцію.

 

Якщо ви вирішите застосувати протокол Коудена, уважно дотримуйтесь інструкцій, що додаються до продуктів. Інструкція дуже докладна і містить таблиці, як використовувати продукт щодня. Продукти зібрані в готові пакети і розділені на набори Місяць 1 - Місяць 9.

 

Докладніше

Програма підтримки Коудена 

на сторінку
Показані 1 - 12 із 31 пунктів
Показані 1 - 12 із 31 пунктів