Безалкогольний екстракт Гоу Тен (200 мл) Збільшити для перегляду

Безалкогольний екстракт Гоу Тен (200 мл)

LMTG22

Новий товар

Безалкогольний екстракт Gou Teng - це високоякісна харчова добавка, що містить екстракт гліцерину гачків та стебла Uncaria rhynchophylla.

Детальніше

25,34€

Оптові знижки

Кількість Знижка Ви заощаджуєте
5 10% До 12,67€

Інформація

Гоу Тен
Безалкогольний екстракт

 

Безалкогольний екстракт Gou Teng - це високоякісна харчова добавка, що містить екстракт гліцерину гачків та стебла Uncaria rhynchophylla.Лаймехерби

 
Харчова добавка


Інгредієнти: гліцерин, вода, гачки та стебла Uncaria rhynchophylla.

Співвідношення сухих трав / менструацій: 1: 5

Настоянку на 200 мл виготовляли з 40 г сировини.

Вміст у рекомендованій добовій порції (3 мл - 36 крапель): гачки та стебла Uncaria rhynchophylla - 600 мг.

Рекомендований щоденний прийом: приймати по 12 крапель 3 рази на день.Примітка: Рекомендований рекомендований прийом є загальним і НЕ згідно протоколу Стівена Бюнера. Запропоноване споживання за словами Стівена Бюнера, як правило, набагато вище рекомендованого споживання, написаного на етикетці продукту. Якщо ви хочете знати рекомендований прийом за словами Стівена Бюнера, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Вага нетто: 200 мл

Зберігання: Зберігайте продукт при кімнатній температурі, у сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Увага: Не перевищуйте рекомендовану порцію для споживання протягом дня. Харчові добавки не можна використовувати як заміну різноманітному харчуванню. Продукт не рекомендується застосовувати вагітним і годуючим жінкам.

Відгуки

rating 10
Great for "liver wind"
I have only had good experiences with this shop and particularly with Gouteng (neurological lyme). Used the alcoholic tincture so far which is slightly more potent but non-alcoholic is simply a better option when the liver is taxed already. \r\n