Burbur Nutramedix 30мл Збільшити для перегляду

Burbur Nutramedix 30мл

CWD13-30

Новий товар

Бурбур, листя перуанської трави, використовували у відварах та настоях протягом багатьох років.

Детальніше

23,02€

Інформація

Детокс Burbur


Бурбур, листя перуанської трави, використовували у відварах та настоях протягом багатьох років. Рослина родом з центральних Анд, а дико росте в Центральній та Південній Америці. У Мексиці він відомий під назвою Амор-секо, а у Венесуелі його називають Пега-Пега.

Відомо, що лист бурбуру містить флавоноїди, алкалоїди, соясапоніни та активну сполуку під назвою астрагалін - це також міститься у добре відомій траві астрагал.Нутрамедікс ®

Nutramedix - американський виробник дієтичних добавок, який працює на ринку США з 1993 року. Виробляє високоякісні біоактивні екстракти рослин на основі запатентованого методу екстракції. Продукція Nutramedix характеризується високою ефективністю та широким спектром діяльності.


Харчова добавка


Інгредієнти: екстракт листя Desmodium molliculum, мінеральна вода, етанол (20-24)%.

Спосіб застосування: Перед кожним використанням добре струсіть. Помістіть 10 крапель у 1,2 дл води і почекайте одну хвилину перед вживанням. Може прийматися кілька разів на день за потребою або за вказівкою лікаря.


Вага нетто: 30 мл

Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі, у сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Увага: Не перевищуйте рекомендовану щоденну порцію. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну різноманітному харчуванню. Продукт не рекомендується вагітним і годуючим жінкам.

Відгуки