L-аргінін 500 мг, 250 капсул Збільшити для перегляду

L-аргінін 500 мг, 250 капсул

NOW10

Новий товар

L-аргінін - речовина, дефіцит якої може призвести до дисбалансу в організмі людини.

Детальніше

16,04€

Інформація

L-аргінін

 

L-аргінін - речовина, дефіцит якої може призвести до дисбалансу в організмі людини. Його рівень може знизитися під час інфекцій від Babesia та Bartonella. L-аргінін є дуже важливою амінокислотою, оскільки він необхідний для реплікації та ділення клітин, захисту цілісності ендотелію, загоєння ран, здорової імунної функції та належної активності гормонів. Амінокислота захищає кістки і допомагає відновити пошкодження мікробів. Це також зменшує час, необхідний для загоєння ран.

 

Now Foods ®

Зараз Foods ® - це американський виробник та дистриб’ютор дієтичних добавок. Компанія працює з 1948 року і є одним з лідерів на ринку. Продукція Now Foods ® виробляється відповідно до найвищих стандартів належної виробничої практики (GMP).

Харчова добавка

 

Склад: L-аргінін, желатин (капсула), стеарат магнію (рослинне джерело) та діоксид кремнію.

 

 

Вміст у рекомендованій добовій порції (2 капсули): L-аргінін - 1000 мг

 

Рекомендований щоденний прийом (дорослим): Візьміть 2 капсули двічі на день за необхідності. Приймати між їжею або перед сном з вуглеводним напоєм для полегшення засвоєння.

 

 

Вага нетто: 250 капсул

 

 

Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

 

Увага: Не перевищуйте рекомендовані порції для вживання протягом дня. Дієтичні добавки не можна використовувати як замінник (заміну) різноманітного раціону. Продукт не рекомендується застосовувати вагітним і годуючим жінкам.

 

 

Відгуки