Японський спориш стандартизований до 10% ресвератролу, 500 мг, 500 капсул Lymeherbs - 1 Збільшити для перегляду

Японський спориш стандартизований до 10% ресвератролу, 500 мг, 500 капсул

25-O7XD-B2WH

Новий товар

Японський спориш стимулює та модулює імунну систему та має протизапальні властивості. Рослина є багатим джерелом ресвератролу, який стимулює мікроциркуляцію.

Детальніше

46,27€

Інформація

Японський спориш

Лат. Polygonum cuspidatum

Китайська назва: Ху Чжан

 

 

Японський спориш стимулює та модулює імунну систему та має протизапальні властивості. Рослина є багатим джерелом ресвератролу, який стимулює мікроциркуляцію. Окрім ресвератролу, вся рослина містить багато активних речовин, які мають антибактеріальні та протизапальні властивості проти спірохети хвороби Лайма. Ці властивості роблять японський спориш однією з найкращих трав для лікування хвороби Лайма та її коінфекцій. Речовини, що містяться в Polygonum cuspidatum, здатні проникати через гематоенцефалічний бар’єр і впливати на центральну нервову систему, де захищають мозок від постіспалювальних пошкоджень, мікробних ендотоксинів та бактеріальних інфекцій. Крім того, японський спориш полегшує кровообіг, особливо в суглобах, мозку, очах, серці та шкірі. Ця характеристика робить рослину особливо корисною для лікування хвороби Лайма, оскільки полегшує приплив крові до місць, до яких важко дістати речовини, що вбивають спірохети. Він працює разом з фармацевтичними препаратами та травами, полегшуючи їм дістатися до спірохет Боррелії.

 

 

Лаймхерби

Харчова добавка

Склад: екстракт кореневища японського споришу (Polygonum cuspidatum), стандартизований до 10% ресвератролу, капсула: гіпромелоза.

Вміст у рекомендованій добовій порції (1 капсула):   Екстракт кореневища японського споришу (Polygonum cuspidatum), стандартизований до 10% ресвератролу - 500 мг

Рекомендований щоденний прийом:   приймати по одній капсулі на день.

Вага нетто: 500 капсул

Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

 

Увага: Не перевищуйте рекомендовані порції для вживання протягом дня. Дієтичні добавки не можна використовувати як замінник (заміну) різноманітного раціону. Продукт не рекомендується вагітним і годуючим жінкам.

 

Відгуки

Фільтруйте відгуки
(19)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Скинути

Натисніть тут, щоб залишити відгук

rating 10
Very satisfied
very good product
rating 10
Renouée du Japon à 10 % 500 gelules
très bien
rating 10
.
It works for borelia
rating 10
Good
Product seems to work, but I can’t prove it
rating 10
All good
rating 10
All good
rating 10
Great service
Great products, fast shipping and took a week to the US. Good product selection and large sizes I can’t find elsewhere
rating 10
Very good
rating 10
bartonella
Polecam
rating 10
Lela Eremita, Kamniška ulica 5, 2000 Maribor, SI
Super!
rating 10
Good!
rating 10
La Renouée du japon Standartized à 10% de Resvéra
Bonjour, \r\n\r\nJe recommande vivement les produits de \'Lymeherbs\'. La livraison était très rapide vers la France, et l\'emballage des produits était parfait. Cordialement, Thierry Gschwind