BroccoRaphanin® Activated - Активний екстракт...

BroccoRaphanin® Activated - Активний екстракт насіння брокколі, 60 капсулок Vege

KEN04
19,76 €

BroccoRaphanin® Activated - це інноваційний продукт з брокколі, отриманий із запатентованого сорту сировини. Містить високий рівень глюкорафаніну, природного з’єднання, яке підтримує функцію клітин.

 

BroccoRaphanin® Activated - Активний екстракт насіння брокколі

BroccoRaphanin® Activated - це інноваційний продукт з брокколі, отриманий із запатентованого сорту сировини. Містить високий рівень глюкорафаніну, природного з’єднання, яке підтримує функцію клітин. Він також містить стабільну мірозиназу, яка відповідає за реакції трансформації активних інгредієнтів. Мірозиназа - надзвичайно важливий фермент, який міститься в брокколі, необхідний для виробництва сульфорафану.

Kenay ® AG

Kenayag – це польська компанія, що виробляє дієтичні добавки, яка існує на ринку з 1991 року. Продукти Keney® AG містять інгредієнти натурального походження з органічного землеробства.

Харчова добавка

Склад: наповнювач: целюлоза мікрокристалічна; екстракт насіння брокколі (Brassica oleracea L. вар. italica Plenck), стандартизований за вмістом глюкорафаніну: 10%, капсула: гідроксипропілметилцелюлоза.

Вміст у рекомендованій добовій порції (1 капсула):

Екстракт насіння броколі (Brassica oleracea вар. курсив) /BroccoRaphanin®/, 200 мг

в тому числі: - глюкорафанін: 10% 20 мг

Фермент мирозиназа 17,7 мкМ/г

Рекомендована добова доза: 1 капсула на день

Вміст упаковки: 60 капсул

Зберігання: Захищати від світла, зберігати при кімнатній температурі, у сухому, недоступному для дітей місці.

Обережно: не перевищуйте рекомендовану добову порцію. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну різноманітного харчування. Продукт не рекомендований вагітним і годуючим жінкам.

 

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.