Вітамін B-Комплекс, 120 кап

Вітамін B-Комплекс, 120 кап

FM22
19,07 €

Дієтична добавка BICAPS® B COMPLEX містить складний склад вітамінів групи В та інуліну без будь-яких добавок.

 

КОМПЛЕКС BICAPS® B

Дієтична добавка BICAPS® B COMPLEX містить складний склад вітамінів групи В та інуліну без будь-яких добавок. Дієтична добавка містить, серед іншого: вітамін В6 (Р-5-Р), вітамін В12 (метилкобаламін) та фолат (L-метилфолат). Загалом, вітаміни групи В дуже необхідні для повноцінного функціонування нервової системи. Крім того, вони допомагають зменшити стрес і усунути його наслідки, регулюють ріст і функціонування клітин та підтримують нормальний метаболізм макроелементів. Вітаміни групи В також допомагають підтримувати здоровий стан шкіри та волосся.

BICAPS® B COMPLEX містить натуральну капсулу пуллулан . Пулулан отримують в процесі природного бродіння. Під час виробництва не використовується сировина тваринного походження, тому капсула підходить для вегетаріанців та веганів. Продукт не містить штучних наповнювачів, протизапальних речовин та барвників, таких як стеарат магнію, діоксид кремнію та діоксид титану.

ФОРМИ Sp. z oo

Компанія FORMEDS Sp. z oo спеціалізується на виробництві дієтичних добавок у чистому вигляді порошку без додавання консервантів, барвників та підсолоджувачів. Він пропонує натуральні, ефективні та безпечні продукти. Весь виробничий процес відповідає системі HACCP. Сировина, що використовується для виробництва її продукції, постачається від відомих європейських постачальників.

Харчова добавка

Інгредієнти:   інулін, холін (холіновий цитрат водню), вітамін B1 (тіамін мононітрат), вітамін B2 (рибофлавін), ніацин (амід нікотинової кислоти, нікотинова кислота), пантотенова кислота (D-пантотенат кальцію), інозитол, PABA (параамінобензойна кислота), вітамін B6 (P-5-P 5'-піридоксальфосфат), пуллулан (оболонка капсули), біотин (D-біотин), фолат (L-метилфолат кальцію), вітамін B12 (метилкобаламін).

Вміст у рекомендованій добовій порції (2 капсули) (довідковий% щоденного споживання):

• вітамін В2 - 50 мг (3,571%),

• Ніацин (мг НЕ) (В3) - 50 мг (312%),

• Холін (В4) - 50 мг,

• Пантотенова кислота (В5) - 50 мг (833%),

• Вітамін В6-25 мг (1,785%),

• Біотин (В7) - 500 μ г (1.000%),

• Інозитол - 50 мг,

• Фолієва кислота (В9) - 500 μ г (250%),

• PABA (B10) - 50 мг,

• вітамін В12 - 500 мкг (20000%),

• Інулін - 120 мг.

Рекомендований щоденний прийом:   Приймати по 2 капсули один раз на день під час їжі.

Вага нетто:   35,15 г - 120 капсул

Зберігання:   Зберігати при кімнатній температурі, у сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Увага:   Не перевищуйте рекомендовану щоденну порцію. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну різноманітному харчуванню. Не рекомендується вагітним і годуючим жінкам.

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.