Acerola Natural Vitamin C, 125 мг, 120 таблеток

Acerola Natural Vitamin C, 125 мг, 120 таблеток

ALI08
7,32 €
rating Прочитайте огляд
Середня оцінка: 10/10 Кількість відгуків: 1

Ацерола (Malpighia glabra) - тропічний супер фрукт, який також називають Барбадосом або західно-індійською вишнею і популярний у всій Південній Америці.

 

Природний вітамін С Acerola, 125 мг

Ацерола (Malpighia glabra) - тропічний супер фрукт, який також називають Барбадосом або західно-індійською вишнею і популярний у всій Південній Америці. Його репутація сприяння імунній системі та зменшення втоми може бути пов’язана з відносно високим вмістом вітаміну С в Ацеролі, а також безліччю інших фітонутрієнтів. Відомо, що вишні Acerola містять широкий спектр природних фітонутрієнтів (наприклад, вітаміни, мінерали, поліфенольні антиоксидантні сполуки, такі як флавоноїди та антоціани).

 

MedicaLine

MedicaLine - польський виробник ліків та харчових добавок, який працює на місцевому ринку з 2007 року. MedicaLine володіє торговою маркою харчових добавок Aliness. Продукція бренду Aliness містить природні сполуки, які характеризуються швидким і високим рівнем поглинання активних речовин. Вітаміни з їх пропозиції можуть вживати люди, які перебувають на безглютеновій дієті, а також люди з алергією та непереносимістю лактози.

Інгредієнти:   екстракт плодів ацероли, мікрокристалічна целюлоза: наповнювач, діоксид кремнію: зв’язуючий агент.

Вміст у рекомендованій добовій порції (% RWS-Довідковий щоденний прийом%):

                                       

                                              1 таблетка                      3 таблетки

Екстракт плодів ацероли                500мг                        1500 мг

В тому числі

Вітамін С                              125 мг (156% *)          375 мг (469% *)

 

Рекомендований щоденний прийом:   1-3 таблетки під час або після їжі з водою.

Вага нетто: 120 таблеток

 

Зберігання:   Захищати від світла, зберігати при кімнатній температурі, в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

 

Увага:   Не перевищуйте рекомендовану добову порцію протягом дня. Цей продукт не можна використовувати вагітним або годуючим жінкам. Цей продукт не можна використовувати як замінник різноманітного раціону.

 

 

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.