Насіння чорного кмину (Nigella sativa) (100г)

Насіння чорного кмину (Nigella sativa) (100г)

AST07
Останні товари на складі
1,86 €

Чорний кмин має сильні протимікробні, противірусні та протигрибкові властивості. Використання вугрів пригнічує ріст патогенних мікроорганізмів, у тому числі грибків Candida.

 

Чорний кмин

Лат. Nigella sativa

Насіння чорного кмину містить понад 100 активних речовин, які зміцнюють імунну систему за рахунок стимулювання синтезу інтерферону або збільшення кількості лімфоцитів і макрофагів. Чорний кмин має сильні протимікробні, противірусні та протигрибкові властивості. Використання вугрів пригнічує ріст патогенних мікроорганізмів, у тому числі грибків Candida. Чорний кмин підтримує метаболізм і заспокоює центральну нервову систему. Вони також підтримують шлунок і печінку. Смаження насіння покращує їх смак і робить насіння придатними для вживання.

Zielarnia Astron

Zielarnia Astron - польський дистриб’ютор якісних рослинних продуктів. Компанія працює на польському ринку понад 15 років. Сировина для її продукції надходила для ретельно відібраних постачальників. Багато з пропонованих трав є дикорослими.

Інгредієнти:   100% смаженого насіння чорного кмину

Вага нетто:   100 г.

Зберігання:   Зберігати при кімнатній температурі, у сухому місці, недоступному для маленьких дітей

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.