Порошок Artemisia annua (500г) Збільшити для перегляду

Порошок Artemisia annua (500г)

PFP02

Новий товар

Артемізія має антибактеріальні, противірусні та протипаразитарні властивості. Це також певною мірою зменшує вплив на ендотоксин, що робить траву корисною для полегшення реакції Герксгеймера. Артемізинія застосовується як при хворобі Лайма, так і при коінфекції Бабезії.

Детальніше

Наразі товар відсутній

23,02€

Інформація

Артемізія (Artemisia annua)

Лат. Artemisia annua

Китайська назва: Цін Хао

Артемізія має антибактеріальні, противірусні та антипаразитарні властивості. Це також певною мірою зменшує вплив на ендотоксин, що робить траву корисною для полегшення реакції Герксгеймера. Артемізинія застосовується як при хворобі Лайма, так і при коінфекції Бабезії.

Бренд сливової квітки ®

Продукція марки Plum Flower® - це високоякісні трави, що розповсюджуються корпорацією Mayway Corp. Mayway - це сімейний бізнес, який займається імпортом та розповсюдженням традиційної китайської медицини з 1969 року. Компанія має сертифікат належної виробничої практики (GMP), а її продукція не містить сірки діоксид, який впливає на якість трав. Продукти високої чистоти піддаються контролю якості та лабораторним випробуванням. Бренд Plum Flower® - одна з марок, рекомендованих Стівеном Бюнером.

 

 

Склад: порошок трави артемізії річної

 

Вага нетто: 500 г.

Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

 

 

Відгуки

rating 10
Artemisia
It is the first time I order a product form LymeHerbs and my opinion is: Excellent service. Well Priced. On time delivery. Proper packaging. Good product. Absolutely no problem. Order in confidence.