Порошок японського споришу (Nuherbs Co.) (453,5 г) nuherbs Co. - 1 Збільшити для перегляду

Порошок японського споришу (Nuherbs Co.) (453,5 г)

NUHP03

Новий товар

Японський спориш (Polygonum cuspidatum) стимулює та модулює імунну систему. Трава також має протизапальні властивості. Активні речовини Polygonum cuspidatum проходять крізь гематоенцефалічний бар’єр і впливають на центральну нервову систему, де здійснюють дії проти бактерій Borrelia.

Детальніше

Наразі товар відсутній

29,30€

Оптові знижки

КількістьЗнижкаВи заощаджуєте
3 3% До 2,64€
5 5% До 7,32€
10 10% До 29,30€

Інформація

Японський спориш

Лат. Polygonum cuspidatum

Китайська назва: Ху Чжан

 

Японський спориш (Polygonum cuspidatum) стимулює та модулює імунну систему. Трава також має протизапальні властивості. Активні речовини Polygonum cuspidatum проходять крізь гематоенцефалічний бар’єр і впливають на центральну нервову систему, де здійснюють дії проти бактерій Borrelia. Трава спеціально захищає мозок від запальних пошкоджень, мікробних ендотоксинів та бактеріальних інфекцій. Японський спориш використовується серед інших при лікуванні нейробореліозу.

Nuherbs Co.

Nuherbs Co. є провідним американським імпортером високоякісних лабораторно перевірених китайських рослинних сумішей, сипучих трав, товарів китайської медицини та інших продуктів на замовлення. Nuherbs Co. - один із найвідоміших постачальників китайських трав на американському ринку. Компанія працює з 1979 року.

Склад: корінь Polygonum cuspidatum (кореневище), порошок

Вага нетто: 453,5 г.

Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Відгуки

Натисніть тут, щоб залишити відгук