Такуна Нутрамедікс 30 мл Збільшити для перегляду

Такуна Нутрамедікс 30 мл

CWD10-30

Новий товар

Takuna Microbial Defense - це екстракт з кори Cecropia strigosa. Takuna Microbial Defense має дуже сильні протимікробні та противірусні властивості. Екстракт ефективний особливо проти вірусів Епштейна Барра, Цитомегаловірусу та Герпес зостер.

Детальніше

34,64€

Інформація

Мікробна оборона TakunaTakuna Microbial Defense - це екстракт з кори Cecropia strigosa. Takuna Microbial Defense має дуже сильні протимікробні та противірусні властивості. Екстракт ефективний особливо проти вірусів Епштейна Барра, Цитомегаловірусу та Герпес зостер. Такуна також виявляє протигрибкові властивості. Це послаблює симптоми, що супроводжують інфекцію. Takuna Microbial включений до Програми підтримки Cowden і повинен використовуватися разом з іншими продуктами з Протоколу Cowden.

Харчова добавка


Нутрамедікс ®
Nutramedix - американський виробник дієтичних добавок, який працює на ринку США з 1993 року. Виробляє високоякісні біоактивні екстракти рослин на основі запатентованого методу екстракції. Продукція Nutramedix характеризується високою ефективністю та широким спектром діяльності.


Склад: Екстракт кори Cecropia strigosa, мінеральна вода, етанол (20-24)%.

Застосування: 1-30 крапель залийте 120 мл води і зачекайте хвилину перед вживанням. Почніть з 1 краплі 2 рази на день (за 30 хв до їжі) і поступово збільшуйте споживання. Струсіть пляшку перед використанням.

Вага нетто: 30 мл

Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі, у сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Увага: Не перевищуйте рекомендовану щоденну порцію. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну різноманітному харчуванню. Не рекомендується вагітним і годуючим жінкам.

Відгуки