Бабезія
Трави для Бабезії
Бабезія — паразитична найпростіша, яка нагадує малярію, але передається кліщами. Бабезія викликає захворювання, відоме як бабезіоз (інші назви — бабезіоз, бабезіоз). Інфекція Babesia часто поєднується з хворобою Лайма та/або іншими інфекціями, що передаються кліщами. Симптоми бабезіозної інфекції варіюються від легких до важких. Легкі форми дуже часто залишаються нерозпізнаними, оскільки їх помилково приймають за симптоми хвороби Лайма. Перші люди часто повідомляють про високу температуру та озноб. Хронічні інфекції можуть бути помірно симптоматичними, і найпоширенішими симптомами є: періодична лихоманка або субфебрильна температура, озноб і біль у суглобах, синдром хронічної втоми, пітливість і «нездатність зробити повний вдих».
Супутнє зараження спірохетою Лайма посилює симптоми обох захворювань, потім їх перебіг стає важчим, а наслідки для організму більш серйозними. Симптоми можуть включати сильні головні болі, гемолітичну анемію, ураження центральної нервової системи, високу температуру та судоми. Виявлено синергетичний взаємопосилюючий вплив спірохет Borrelia і Babesia на організм. ДНК борелії проявляється більш чітко і довше затримується в крові, коли відбувається супутнє зараження з Babesia. Тоді негативний вплив на суглоби, серце і нервову систему більш серйозний. В окремих випадках супутніх інфекцій виявляли поперечний мієліт з парезом рук і ніг. Розвиток захворювання з самого початку швидший, період реконвалесценції довший, спектр симптомів значно ширший.
Лікування бабезії – протокол Бюнера для Babesia
Багато трав дуже ефективно борються з інфекціями бабезія, до яких у найпростіших не виробляється імунітет. Як і у випадку з хворобою Лайма, так і при бабезіозі, антимікробний ефект є лише одним із елементів, що ведуть до ефективної терапії.
При лікуванні бабезіозу слід звертати увагу на важливі механізми дії бабезіозу, які перешкоджають його лікуванню. Лікування натуральними травами Бабезії враховує кожен з наступних аспектів.
Як і ембріони малярії, бабезія проникає в еритроцити - еритроцити, де, розвиваючись і розмножуючись, руйнує їх. Крім того, в процесі зараження бабезіями може виникнути закупорка капілярних судин і застій мікроциркуляції внаслідок відкладення в судинах фрагментів пошкоджених еритроцитів. Їх присутність в крові може викликати запалення печінки, нирок і селезінки.
Ще один важливий механізм зараження бабезіями – сильний негативний вплив на імунну систему. Бабезія змінює імунну полярність дуже специфічним чином, що змінює імунну відповідь людини з Th 1 на Th 2. Це призводить до поганої реакції імунної системи на інфекцію, і організм не може усунути цього збудника.
У природному лікуванні бабезіозу найбільш часто використовувані трави, рекомендовані Бюнером (перераховані на офіційному веб-сайті Buhnerhealinglyme.com): Alchornea cordifolia, Cryptolepis sanguinolenta, Sida acuta. Це трави, які мають сильну протипротозойну дію і мають системну дію, тобто поширюються по кровотоку, вражаючи таким чином кожну клітину та орган. Крім того, вони зміцнюють імунну систему, а Sida acuta захищає еритроцити. Ми рекомендуємо додати L-аргінін до цього протоколу. Babesia дуже чутлива до L-аргініну, тому добавки з L-аргініну допомагають пригнічувати інфекцію Babesia. Протокол Бюнера для Babesia є одним з найпопулярніших природних методів лікування Babesia інфекції.
При більш стійких інфекціях варто використовувати більш повний протокол, рекомендований у книзі Бунера «Природні методи лікування коінфекції Лайма: анаплазма, бабезія та ерліхія». В даному випадку використовується набагато більше трав і препаратів, а саме: Cryptolepis, Bidens pilosa, Artemisina, Sida acuta, Salvia miltiorrhiza, Розторопша, Ашваганда, Panax ginseng, солодка, лимонник, L-аргінін, вітамін B2. У цій комбінації трав для бабезії, крім дії проти бабезии, зміцнення імунітету, захисту еритроцитів і органів, ви також посилите регуляцію каскаду цитокінів, захистите ендотелій, пригнічуєте вироблення аргінази, а також підвищуєте рівень L-аргінін і оксид азоту (NO).
Трави, які використовуються в природному лікуванні бабезії, комплексно впливають на багато механізмів інфекції. Якщо ви хочете використовувати трав’яну терапію для лікування Бабезії, не забудьте ознайомитися з протоколом, запропонованим Бунером, а також з його протипоказаннями.