Choose a searcher

Мікоплазма

Природне лікування мікоплазми - трави від мікоплазми

Трави від мікоплазми

 

Mycoplasma pneumoniae – ще одна бактерія, що належить до групи супутніх інфекцій Лайма. Мікоплазма - це бактерія, яка не має клітинної стінки. Його крайня частина - цитоплазматична мембрана. Мікоплазма через відсутність клітинної стінки демонструє набагато більшу гнучкість і тому здатна набувати різноманітних форм. Відсутність клітинної стінки також є особливістю, яка відрізняє її від інших супутніх інфекцій, що передаються кліщами.

Мікоплазма викликає переважно інфекції дихальної та сечостатевої систем. Однак все частіше вважають, що він може викликати системні інфекції, вражаючи кожен орган і спричиняючи багато хронічних захворювань, включаючи ревматоїдний артрит. Захворювання може бути найрізноманітнішим: від безсимптомного, через місцеві симптоми (наприклад, інфекції дихальних шляхів), до системних інфекцій. В організмі, ослабленому через іншу інфекцію (наприклад, спірохета Borrelia або Chlamydia), мікоплазмова інфекція може викликати дуже серйозні симптоми. Мікоплазма може вражати, серед іншого, нервову систему, м’язи (включаючи серце) і суглоби. Симптоми зараження цим збудником дуже схожі на симптоми хвороби Лайма.

Дисемінована інфекція може проявлятися такими способами: втома, яка не зникає після відпочинку, непереносимість фізичних навантажень, неврологічні дисфункції, психічні проблеми, когнітивні проблеми, безсоння, депресія, головні болі, біль у м’язах і суглобах, набряк суглобів, біль у лімфатичних вузлах. , проблеми з диханням, пітливість, нудота, біль у животі, лихоманка, хронічний кон’юнктивіт, зміни шкіри (висипання, еритема), запалення серцевого м’яза, перикарда, печінки, підшлункової залози та інші симптоми.

 

Природне лікування мікоплазми

 

Багато трав використовуються в природному лікуванні мікоплазми. Одним з найефективніших природних методів лікування цієї інфекції є протокол Стівена Бунера для мікоплазми з його книги «Лікування коінфекцій при хворобі Лайма: додаткові та цілісні методи лікування бартонели та мікоплазми».

Як і в інших протоколах, Бюнер робить великий акцент на комплексному впливі на мікоплазму, що охоплює весь складний інфекційний механізм. Природне лікування мікоплазми травами засноване як на антибактеріальній, так і на імунній регуляції, порушенні каскаду цитокінів, захисті клітин і органів, уражених бактеріями, і поповненні поживними речовинами, які були «витрачені» під час інфекції.

Бюнер вибирає комплексний набір трав з мікоплазми, який впливає на кожен із вищенаведених аспектів. У своєму протоколі природного лікування мікоплазми він рекомендує вводити в терапію такі трави: кордицепс китайський, шлемник китайський (лат. Scutellaria baicalensis), ізатіс, хауттуйнія сердечковидна, сида гостра, лимонник, женьшень сибірський, родіола звичайна. Лікування травами також слід доповнювати N-ацетил-цистеїном (NAC) і вітаміном Е.

Три з перерахованих вище трав: лимонник, женьшень сибірський, родіола рожева рекомендуються для використання в якості трав’яної суміші. ERS Herbal Mix – це готовий продукт, що містить мацерат цих трьох трав.

Велика проблема, яка виникає при зараженні мікоплазмою, - це споживання бактеріями дуже великої кількості поживних речовин під час зараження. Доповнення поживними речовинами є важливим у боротьбі із симптомами, пов’язаними з мікоплазмозною інфекцією. Ви можете компенсувати дефіцит поживних речовин за допомогою дієти або додаткових добавок. Поживними речовинами, необхідними для боротьби з мікоплазмою, є: вітаміни групи В, холін, цинк, мідь, селен, амінокислоти (L-триптофан, L-треонін, L-серин, L-аргінін) та незамінні жирні кислоти.

Природне лікування травами мікоплазми комплексно вплине на багато механізмів цієї інфекції. Якщо ви хочете використовувати трави від мікоплазми, не забудьте прочитати повний протокол, запропонований Бюнером, а також протипоказання.

  Фільтр продукту
Категорії
Тип продукту
Product added to wishlist
Product added to compare.