Choose a searcher

Ерліхія – анаплазма

Природне лікування ерліхії та анаплазми - протокол Бюнера

Трави від ерліхії / Anaplasma

 

Ерліхія - це грамнегативна внутрішньоклітинна бактерія, яка зазвичай вражає лейкоцити - лейкоцити. Захворювання, викликані ними, названі за типом лейкоцитів, які вони атакують. Це: гранулоцитарний ерліхіоз людини та моноцитарний ерліхіоз людини.

Анаплазма – внутрішньоклітинний патогенний мікроорганізм, що вражає лейкоцити, переважно полінуклеарні гранулоцити (нейтрофіли, нейтрофіли).

Ерліхія та анаплазма були класифіковані як супутні інфекції хвороби Лайма.

Найбільш поширеними симптомами інфекції Ерліхії є: симптоми псевдогрипу, тобто лихоманка вище 38 °C, головні болі, біль у м’язах і суглобах, запалення верхніх дихальних шляхів, кашель, але також біль у м’язах і суглобах, нездужання, тромбоцитопенія, лейкопенія, гіпонатріємія - дефіцит натрію, нудота і блювання, систолічні шуми в серці, збільшення печінки та/або селезінки, збільшення лімфатичних вузлів, а також незначні зміни шкіри - плямисто-папульозні висипання.

Анаплазма викликає симптоми, схожі на симптоми Ерліхії. Крім того, це також може викликати шлунково-кишкові симптоми, наприклад, діарею.

Існують характерні зміни морфології як при ерліхії, так і при анаплазмозних інфекціях. У міру прогресування захворювання знижується рівень лейкоцитів (лейкопенія), знижується рівень тромбоцитів (тромбоцитопенія), підвищуються показники функції печінки, такі як АСТ і АЛТ.

 

Природне лікування ерліхії та анаплазми

 

Бунер — один із небагатьох травників, який так глибоко описав механізм цих інфекцій і розробив трав’яний протокол для лікування ерліхії та анаплазми.

Природне лікування ерліхії та анаплазми взято з книги Стівена Харрода Бюнера «Природні методи лікування коінфекцій Лайма: анаплазма, бабезія та ерліхія».

Лікування ерліхії та анаплазми травами проводиться однаково, тому обидві ці інфекції були включені разом в один протокол.

Бунер, як і в усіх його трав’яних протоколах, зазначає, що суто протимікробної дії недостатньо. У своєму протоколі він враховує весь інфекційний механізм цих бактерій.

Основними антибактеріальними травами проти Ehrlichia і Anaplasma є: Houttuynia cordata, Salvia miltiorrhiza, солодка, Kudzu (Pueraria labota), китайська тюбетейка (лат. Scutellaria baicalensis).

Ці трави також пригнічують індукований бактеріями каскад цитокінів. Пригнічення каскаду цитокінів порушує інфекційний процес і отримання бактеріями поживних речовин з клітин-хазяїнів.

Вплив бактерій на імунну систему дуже значний. Ерліхія вражає багатоядерні лейкоцити крові, тому основним місцем її існування в інфікованому організмі є нейтрофіли (їх ще називають нейтрофіли або нейтроцити). Нейтрофіли – найчисельніша група лейкоцитів. Лейкоцити, у свою чергу, є клітинами імунної системи. Бактерії порушують нормальне функціонування нейтрофілів. Таким чином, він використовує нашу власну імунну систему, щоб знайти притулок від атаки імунної системи, не тільки ховаючись в імунних клітинах, але й порушуючи їх функції. Крім того, Ерліхія пригнічує вироблення інтерлейкіну-2 в селезінці, сприяє збільшенню продукції інтерлейкіну 4 і зниженню продукції гамма-інтерферону.

Для модуляції імунної системи Бюнер рекомендує використовувати трави: ангелика китайська, астрагал перетинчастий, солодка, ашваганда (індійський женьшень, лат. Withania somnifera), корейський женьшень (Panax ginseng), кордицепс, хауттуйнінія, китайський женьшень, панакс. тюбетейка (лат. Scutellaria baicalensis).

Ерліхія негативно впливає на роботу таких органів, як селезінка, печінка, кістковий мозок і лімфатична система.

Розторопша захищає печінку.

Salvia miltiorrhiza захистить селезінку.

Травами, які захищають кістковий мозок, є: дягел китайський, астрагал, солодка, кордицепс, корейський женьшень (Panax ginseng), шавлія miltiorrhiza.

Цілих 11 різних трав включено в протокол природного лікування ерліхії та анаплазми. Це дуже складний протокол. У своєму протоколі Бюнер групує деякі з цих трав у суміші, що значно полегшує виконання протоколу.

Подібний список трав’яних сумішей, приготованих із трав, запропонованих Бюнером, можна знайти в наступних готових настоянках:

HS Herbal Mix містить мацерат, виготовлений із трави хауттуйнії серцевисті та кореня шавлії шавлії (шавлії червоної).

CKC Herbal Mix містить мацерат, виготовлений з кореня шлемника китайського (лат. Scutellaria baicalensis), кореня кудзу (Pueraria Lobata) і кордицепса (Cordyceps sinensis).

Трав’яна суміш ALA містить мацерат, виготовлений з кореня дягелю китайського, кореня солодки (Glycyrrhizae glabra) і кореня астрагала (Astragalus membranceus).

 

Природне лікування травами Ehrlichia і Anaplasma комплексно вплине на багато механізмів інфекції. Якщо ви хочете використовувати трави від Ehlichia і Anaplasma, не забудьте прочитати повний протокол, запропонований Buhner, а також його протипоказання.

  Фільтр продукту
Категорії
Тип продукту
Product added to wishlist
Product added to compare.