Умови використанняIнформація про компаніюHealthylife Martin Karov, Monika Karov S.C.

Номер ПДВ: PL6342828337, реєстраційний номер компанії: 243565136.

Адреса: вул. Wolności 101, 41-500, Хожув, Польща

Загальні умовиВи можете розміщувати замовлення через наш безпечний веб-сайт www.lymeherbs.com.ua. Крім того, ви можете розміщувати замовлення на нашу електронну адресу: kontakt@lymeherbs.com.ua
Усі ціни включають ПДВ і можуть бути змінені без попередження.
Усі претензії щодо короткої доставки або поломок повинні бути повідомлені протягом 3 днів з моменту доставки.
Ми не несемо відповідальності, якщо інформація, розміщена на цьому веб-сайті, не є точною, повною чи актуальною. Інформація про стан здоров’я, що міститься на цьому веб-сайті, надається виключно в навчальних цілях і не має на меті замінити обговорення з лікарем чи іншим постачальником медичних послуг.
Ви погоджуєтесь, що закони Республіки Польща регулюють будь-яке використання цього веб-сайту, без урахування норм, що стосуються колізійних законів, які застосовували б матеріальне законодавство іншої юрисдикції, в тому числі стосовно будь-яких суперечок, що виникли внаслідок використання вами цього веб-сайту або матеріали з цього веб-сайту.
Ми залишаємо за собою право відмовити в будь-якому замовленні, яке ви робите у нас. Ми можемо на власний розсуд обмежити або скасувати придбані кількості на людину, на домогосподарство або на замовлення. Ці обмеження можуть включати замовлення, розміщені одним обліковим записом клієнта або під ним, тією самою кредитною карткою та / або замовлення, що використовують однакову адресу виставлення рахунку та / або доставки.
Ваше подання особистої інформації через магазин регулюється нашою Політикою конфіденційності.
Іноді на нашому веб-сайті або в Службі може бути інформація, яка містить друкарські помилки, неточності або упущення, які можуть стосуватися описів товарів, цін, рекламних акцій, пропозицій, витрат на доставку, час доставки та доступність. Ми залишаємо за собою право виправити будь-які помилки, неточності або упущення, а також змінити або оновити інформацію або скасувати замовлення, якщо будь-яка інформація в Службі або на будь-якому пов'язаному веб-сайті є неточною в будь-який час без попереднього повідомлення (у тому числі після того, як ви подали своє замовлення) .


Повернення / Відшкодування / СкасуванняВи можете повернути нам товар протягом 14 днів з моменту отримання посилки.
У разі скарги, будь ласка, негайно відправте дефектний товар до магазину поштою. Однак компанія не приймає жодних посилок, надісланих COD. Витрати, пов’язані з відправленням скарги, негайно будуть спрямовані на банківський рахунок, вказаний Замовником, після отримання посилки та прийняття скарги. Повернута продукція повинна супроводжуватися підтвердженням покупки та заповненою формою повернення (форму повернення можна завантажити тут). Якщо скарга виправдана, товар буде обмінений, якщо це можливо, або його вартість буде відшкодована замовнику. Товари з дефектом - це товари з технічними дефектами. Час розгляду скарги становить до 14 робочих днів, однак магазин робить усі кроки для вирішення скарги в найкоротші терміни. Якщо скарга відхилена, товар відправляється назад за рахунок замовника.
Якщо товар повертається відкритим, але виявляється, що він НЕ пошкоджений / несправний, ми не можемо повернути ціну придбання.
Повернення вартості: Зверніть увагу, що ми можемо повернути витрати на оплату поштових відправлень лише за повернення товару де; ми надіслали вам неправильний товар, або товар пошкоджений або несправний. Ми не повернемо поштову оплату за товари, які були визнані у справному робочому стані.
Ви можете скасувати своє замовлення в будь-який час, перш ніж воно буде відправлене для повного відшкодування, зв’язавшись з нами за адресою kontakt@lymeherbs.com.ua. Повернення коштів буде оброблено протягом 3 робочих днів.
ОплатаВи можете оплатити Przelewy24 (кредитні / дебетові картки Visa / MasterCard).
Доставка / доставкаСтандартна доставка: замовлення зазвичай відправляються протягом 1-5 робочих днів з моменту покупки.
Щодо міжнародних замовлень, будь ласка, зверніться до місцевої митниці щодо інформації щодо обмежень на ввезення та ліцензій. Усі тарифні, податкові та митні збори є відповідальністю замовника.
Окремі платежі за доставку відображатимуться в підсумку замовлення.

Product added to wishlist
Product added to compare.