Choose a searcher

хламідіоз

Природне лікування хламідіозу - трави від хламідіозу

Трави від хламідіозу

 

Chlamydia pneumoniae є грамнегативною бактерією, але з клітинною стінкою набагато жорсткішою, ніж зазвичай у грамнегативних бактерій.

Хламідіоз є однією з супутніх інфекцій, що передаються кліщами.

Chlamydia pneumoniae часто вражає дихальну систему, викликаючи пневмонію (часто її називають атиповою пневмонією), бронхіт, ларингіт, фарингіт, риніт, синусит і викликає симптоми астми.

Chlamydia pneumoniae дуже важлива в диференціальній діагностиці хвороби Лайма, оскільки може викликати розлади нервової системи, міокардит та реактивний артрит. Позалегеневі симптоми інфекції Chlamydia pneumoniae протягом дуже тривалого періоду часу можуть бути латентними і їх часто важко розпізнати.

Реактивний артрит, спричинений Chlamydia pneumoniae, часто важко відрізнити від артриту Лайма. При зараженні Chlamydia pneumoniae слід також звернути увагу на синдром Гійена-Бере. Синдром Гієна-Барре – це аутоімунне захворювання, яке викликає гостре багатокореневе демієлінізуюче запалення, при якому імунна система атакує частини периферичної нервової системи, викликаючи м’язову слабкість і відчуття поколювання в різних частинах тіла.

Крім того, Chlamydia pneumoniae може викликати й інші симптоми, такі як: хронічна втома, відчуття печіння різних частин тіла, параліч, інсульти, проблеми з кров’яним тиском, головні болі, деменція, психічний туман, психічні розлади, біль у яєчках.

 

Природне лікування хламідіозу

 

Багато трав дуже ефективні в боротьбі з хламідіозом. Одним з найефективніших природних методів лікування хламідіозу травами є протокол Бюнера для лікування хламідіозу з книги Стівена Харрода Бюнера «Природне зцілення бореліозу Лайма та супутніх інфекцій хламідіозу та плямистого рикетсіозу».

Основними антибактеріальними травами проти Chlamydia pneumoniae є рослини, що містять берберин. Такими рослинами є, серед інших, барбарис або золотистий канадський (Goldenseal, лат. Hydrastis canadensis). Китайська тюбетейка (лат. Scutellaria baicalensis) проявляє антибактеріальні властивості проти хламідій. Бунер також рекомендує використовувати вітамін А. Ретинол (метаболіт вітаміну А) пригнічує здатність хламідій інфікувати ендотелій та епітеліальні клітини.

Хламідії, як і інші внутрішньоклітинні збудники з групи кліщових інфекцій, індукують каскад цитокінів. Цитокіни — це інформаційні молекули, які сприяють інфекційному процесу бактерій і витягу поживних речовин з клітин-господарів. Тому каскад цитокінів повинен бути пригнічений, щоб порушити інфекційний процес хламідій.

Salvia miltiorrhiza та китайська тюбетейка (лат. Scutellaria baicalensis) є основними травами для інгібування каскаду цитокінів, рекомендованих Бунером у своєму природному протоколі лікування хламідіозу.

Хламідія також перехоплює реакції і функції імунної системи хазяїна. Таким чином, хламідії можуть радикально відновити імунну систему людини таким чином, щоб налаштувати її на свою користь. Порушена імунна система не помічає загрози від бактерій і не бореться з інфекцією. Аномалії в роботі імунної системи часто призводять до аутоімунних розладів. Дерегульована імунна система є проблемою не тільки під час перебігу інфекції, але й після закінчення лікування, що матиме подальші наслідки. Трави дуже ефективно модулюють імунні функції та відновлюють належне функціонування імунної системи.

Пропозиція Бунера в даному випадку — це три трави: ашваганда (індійський женьшень, латинське Withania somnifera), солодка і кордицепс китайський. Згідно з рекомендаціями Бюнера, ці три трави рекомендовані у вигляді трав’яної суміші. Продукт ACL Herbal Mix містить готовий мацерат ашваганди (індійського женьшеню, латинської Withania somnifera), кордицепсу та солодки.

Захист клітин і органів, уражених бактерією, є ще однією невід'ємною частиною лікування в протоколах Бюнера. Бактерії надають величезну, руйнівну дію на органи. Захист органів і клітин завжди повинен бути невід'ємною частиною будь-якої терапії. Salvia miltiorrhiza, Cordyceps sinensis і Bidens pilosa відіграють тут ключову роль як невід’ємну частину природного лікування хламідіозу травами.

Природне лікування хламідіозу комплексно вплине на багато механізмів зараження. Якщо ви хочете використовувати трави від хламідіозу, не забудьте прочитати повний протокол, запропонований Бюнером, а також його протипоказання.

  Фільтр продукту
Категорії
Тип продукту
Product added to wishlist
Product added to compare.