Choose a searcher

Бартонелла

Трави від бартонели - природне лікування бартонельозу

Трави для бартонелли

 

Бартонела є однією з найпоширеніших супутніх інфекцій хвороби Лайма. Як і боррелії, він зазвичай передається кліщами. Бартонелла викликає захворювання під назвою бартонельоз.

При наявності цих двох інфекцій симптоми посилюються, особливо при ураженні центральної нервової системи. Загальні симптоми бартонельозу: субфебрильна лихоманка або зниження температури, періодичні симптоми грипу, хронічна втома, збільшення лімфатичних вузлів (часто періодично), ненормальні відчуття шкіри, ніжні підшкірні вузли на кінцівках, папульозні висипання, червоні або сині поздовжні висипання. (іноді схожі на розтяжки), відчуття печіння, особливо на підошвах ніг або колючі болі, гіперестезія, головні болі, проблеми з очима, біль в очних яблуках, проблеми зі сном, перепади настрою, когнітивні порушення, нервозність, тривога, дратівливість, депресія симптоми.

 

Природне лікування бартонельозу

 

Багато трав дуже ефективні в боротьбі з бартонелією (бартонельозом). Одним з найефективніших трав’яних протоколів для лікування цієї інфекції є протокол Бюнера для бартонели. Ви можете прочитати більше про цей протокол у книзі Стівена Харрода Бюнера «Лікування коінфекцій при хворобі Лайма: додаткові та цілісні методи лікування бартонели та мікоплазми».

Природне лікування бартонельозу враховує як антибактеріальну активність, але й порушує життєдіяльність бактерій в організмі, захищає тканини та органи, які він інфікує, пригнічує каскад цитокінів та зміцнює імунну систему.

Трави, які виявляють сильну антибактеріальну дію проти бартонели: хауттуйнія, ізатіс і алхорнея серцеволистна. Бунер рекомендує використовувати ці трави як суміш. Продукт AHI Herbal Mix – це готова суміш цих трьох трав у пропорціях, рекомендованих Buhner.

Bartonella проявляє сильну спорідненість до двох структур в організмі: ендотеліальних клітин і еритроцитів. Після потрапляння в організм хазяїна бартонела циркулює в кровотоці хазяїна приблизно 3–4 дні, а потім заселяє первинну нішу, яка є ендотеліальними клітинами кровоносних судин. Потім через кілька днів бактерії досягають еритроцитів (еритроцитів), де розмножуються. Нападаючи на еритроцити, бартонела також має доступ до гему, що забезпечує її виживання. Розщеплюючи гем на складові частини, він може отримувати необхідні йому поживні речовини, включаючи залізо.

Захист ендотелію та еритроцитів від інвазії бартонел є одним із ключових елементів успішного лікування. Збереження цих структур має важливе значення для порушення його здатності до живлення та розмноження. Бартонела сама по собі не може виробляти поживні речовини, важливі для виживання. Втручаючись у ці фактори, поширення інфекції буде пригальмовано.

Щоб захистити ендотелій, Бюнер використав японський спориш, EGCG та L-аргінін у своєму протоколі.

Sida acuta, з іншого боку, захищає еритроцити.

У своєму протоколі щодо Bartonella Бунер також зосереджується на захисті органів. Для захисту серця Бюнер рекомендує глід, для захисту печінки – розторопшу, а для захисту лімфатичної системи та селезінки – червоний корінь.

Buhner також включає трави, які пригнічують каскад цитокінів. Інгібування каскаду цитокінів, індукованого бартонеллою, необхідно для пригнічення розмноження бактерій і порушення їх живлення. У більшості випадків це зменшить або навіть зупинить більшість симптомів, спричинених інфекцією. Ключовими травами для бартонели, які пригнічують каскад цитокінів, є японський спориш і кордицепс, а також добавки з EGCG.

Зміцнення імунної системи також дуже важливе для успішного лікування бартонели. Чим слабша імунна система, тим важче інфекція, а отже, і симптоми. Підвищення імунної системи так само важливо, як і антибактеріальний ефект.

Родіола рожева (гірська троянда) і ашваганда (індійський женьшень, латинська Withania somnifera) — це дві імуностимулюючі трави, запропоновані Бунером.


 

  Фільтр продукту
Категорії
Тип продукту
Виробники
Product added to wishlist
Product added to compare.