Choose a searcher

Програма підтримки Коудена

Програма підтримки Коудена

Протокол Коудена

 

Трав’яний магазин Lymeherbs пропонує повний асортимент товарів за протоколом Коудена. Протокол Коудена – це протокол, розроблений доктором В. Лі Коуденом, призначений для людей з хворобою Лайма та для мінімізації симптомів, пов’язаних із хворобою Лайма. Протокол Коудена також використовується для інших супутніх інфекцій, що передаються кліщами.

Протокол Коудена включає 14 різних продуктів Nutramedix, включаючи 7 рослинних препаратів, відомих як Microbial Defense, які виявляють антибактеріальну дію. Протокол Коудена включає: Бандерол, Бурбур-пінеллу, Куманду, Енула, Хауттуйнію, Малат магнію, Мора, Петрушка, Саменто, Селантро, Серрапептаза, Спаргу, Стевію, Такуну.

 

Опис загальних властивостей усіх продуктів, які є частиною протоколу Коудена:

Banderol Microbial Defense : має протизапальні властивості, має широкий спектр антибактеріальних, противірусних та протипаразитарних властивостей. Завдяки цим властивостям Бандерол ефективний проти бактерій Borrelia і кліщових супутніх інфекцій, таких як Babesia, Bartonella, Chlamydia, Ehrlichia, Mycoplasma, Rickettsia і Cytomegalovirus.

 

Burbur-pinella Detox : підтримує детоксикацію мозку і центральної нервової системи, очищає організм від токсинів і біотоксинів. Виводить токсини з головного мозку, периферичної нервової системи та хребта. Баурбур-пінелла очищає кров і міжклітини, детоксикує печінку, нирки та лімфатичну систему. Ефективно зменшує дискомфорт, що супроводжує реакцію Геркса.

 

Cumanda Microbial Defense : має протизапальні властивості, має широкий спектр антибактеріальних, противірусних та протипаразитарних властивостей. Завдяки цим властивостям Cumanda ефективна проти бактерій Borrelia та супутніх інфекцій, що передаються кліщами. Речовини, що містяться в ньому, також мають сильну протигрибкову дію щодо грибів Candida, Aspergillus і Mucor. Активні речовини мають властивості проникати через гематоенцефалічний бар’єр.

 

Enula Microbial Defense : має протизапальні властивості, має широкий спектр антибактеріальних, протигрибкових, противірусних та протипаразитарних властивостей. Енула ефективна як проти Borrelia, так і для деяких видів Babesia.

 

Houttuynia Microbial Defense : має протизапальні властивості, має широкий спектр антибактеріальних та протигрибкових властивостей. Завдяки цим властивостям Хауттуйнія ефективна проти борелій борелій та супутніх інфекцій, що передаються кліщами. Особливо ефективний проти бартонелії.

 

Малат магнію : форма магнію, яка надзвичайно добре засвоюється організмом. Магній є важливим мінералом, необхідним для правильного функціонування організму. Магній необхідний для підтримки нормальної функції нервів і мозку, серцевого ритму і кров’яного тиску. Магній також необхідний для правильного скорочення та розслаблення скелетних м’язів, а також гладких м’язів кишечника, протоки підшлункової залози, жовчних проток тощо.

 

Mora Microbial Defense : має протизапальні властивості та має широкий спектр антибактеріальних, противірусних, протигрибкових та протипаразитарних властивостей.

 

Детокс петрушки : проявляє властивості, які очищають організм від токсинів і біотоксинів. Діючі речовини, що містяться в препараті, детоксикують печінку, нирки, лімфатичну систему і міжклітини, очищають кров. Parsley Detox ефективно зменшує симптоми, що супроводжують реакцію Геркса. Крім того, заповнює дефіцит заліза, кальцію, рибофлавіну, тіаміну, вітаміну С, каротину та вітаміну А.

 

Samento Microbial Defense : активні речовини, що містяться в Samentoj, є ефективними модуляторами імунної системи, проявляють широкий спектр антибактеріальної, противірусної, протигрибкової та протипаразитарної дії. Завдяки цим властивостям Саменто ефективний проти бактерій Borrelia burgdorferii та інших типів бактерій Borrelia, а також проти супутніх інфекцій, що передаються кліщами.

 

Sealantro Metal Detox : підтримує детоксикацію організму від важких металів, а також біотоксинів та багатьох інших токсичних речовин.

 

Серрапептаза : це протеолітичний (розриваючий білок) фермент, отриманий з травної системи шовкопрядів. Функція цього ферменту полягає в перетравленні фібрину, який захищає бактерії Borrelia. Серрапептаза сприяє розщепленню мікробної біоплівки. Розпад фібрину, який захищає бактерії, робить клітини імунної системи ефективними в атаці та боротьбі з патогенними мікроорганізмами. Серапептаза покращує транспорт кисню до тканин шляхом розщеплення фібрину, що прилипає до стінок капілярів. В результаті в тканинах, де переважали анаеробні умови, тобто сприятливі для росту бактерій, середовище змінюється на аеробні умови, несприятливі для виживання бактерій.

 

Sparga Sulphur Detox : сприяє виведенню з організму сульфоантибіотиків та інших препаратів на основі сульфонамідів, які блокують сульфатні шляхи організму та шлях кон’югації токсинів через глутатіон.

 

Стевія : має антибактеріальну дію проти всіх форм бактерій Borrelia, що розвиваються. Він впливає на біоплівку, створену бактеріями. Стевія також проявляє широкий спектр протигрибкової та антиоксидантної активності.

 

Takuna Microbial Defense : має дуже сильні антибактеріальні, противірусні та протигрибкові властивості. Такуна зменшує симптоми, що супроводжують інфекцію.

 

Якщо ви вирішите застосувати протокол Коудена, уважно дотримуйтесь інструкцій, що додаються до продуктів. Інструкція дуже докладна і містить таблиці, як використовувати продукт щодня. Продукти зібрані в готові пакети і розділені на набори Місяць 1 - Місяць 9.

 

  Фільтр продукту
Категорії
Тип продукту
Product added to wishlist
Product added to compare.