Saw Palmetto 540 мг, 100 капсул
Saw Palmetto 540 мг, 100 капсул
Saw Palmetto 540 мг, 100 капсул
Saw Palmetto 540 мг, 100 капсул

Saw Palmetto 540 мг, 100 капсул

SWA30
9,07 €

Saw Palmetto володіє повним спектром природних сполук цього фрукта, багато з яких відомі своїми властивостями для підтримки простати.

 

Пила Пальметто

Saw Palmetto (Serenoa repens) — низькоросла пальма родом із південного сходу США. Ягоди Saw Palmetto мають повний спектр природних сполук з цього фрукта, багато з яких відомі своїми властивостями для підтримки простати, включаючи флавоноїди, стерини та жирні кислоти.

Свонсон ®

Swanson Health Products — американський виробник і дистриб’ютор дієтичних добавок, заснований у 1969 році. Компанія є найбільшим приватним продавцем каталогів вітамінів у США. Його продукція виготовляється відповідно до належної виробничої практики (GMP).

 

Харчова добавка

 

Інгредієнти: Saw Palmetto, оболонка капсули: желатин, засіб проти злипання: магнієві солі жирних кислот.

Вміст у рекомендованій добовій порції (1 капсула): Saw palmetto - 540 мг

Рекомендована добова доза: 1 капсула на добу.

 

Вага нетто: 66 г - 100 капсул

 

Зберігання: зберігати при кімнатній температурі в сухому, недоступному для дітей місці.

 

Увага: не перевищуйте рекомендовані порції для споживання протягом дня. Продукт не рекомендований вагітним і годуючим. Продукт не можна використовувати як заміну різноманітного харчування. Дотримання здорового способу життя та збалансоване харчування необхідні для підтримки здоров’я.

 

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.