• Новий
Кінза 425 мг, 60 капсул

Кінза 425 мг, 60 капсул

SWA72
8,37 €

Коріандр використовується для поліпшення здоров'я травлення. Це чудове джерело антиоксидантів.

 

Кінза 425 мг

Коріандр - це кулінарна трава, яка використовується в багатьох мексиканських стравах і в даний час привертає увагу дослідників трав завдяки своїй потенційній користі для здоров'я. Трава, яка використовується для покращення травлення. Це чудове джерело антиоксидантів. Капсули забезпечують цілих 425 мг коріандру.

Swanson ®

Swanson Health Products — американський виробник і дистриб’ютор дієтичних добавок, заснований у 1969 році. Компанія є найбільшим приватним продавцем каталогів вітамінів у США. Її продукція виробляється відповідно до належної виробничої практики (GMP).

Харчова добавка

Склад: коріандр, оболонка капсули: желатин, наповнювач: мікрокристалічна целюлоза, антизлежувачі: магнієві солі жирних кислот і діоксид кремнію.


Вміст у рекомендованій добовій порції (1 капсула):


425 мг - Коріандр (Coriandrum sativum) (надземна частина)Рекомендована добова доза: по 1 капсулі 1-2 рази на день

Вміст упаковки: 60 капсул

Зберігання: зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для маленьких дітей місці.

Застереження: не перевищуйте рекомендовану порцію споживання протягом дня. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну різноманітного харчування. Продукт не рекомендований вагітним і годуючим жінкам.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.