• Новий
Глюкозамін, хондроїтин і МСМ, 120 табл

Глюкозамін, хондроїтин і МСМ, 120 табл

Swanson
SWA211
Останні товари на складі
15,41 €

Glucosamine Chondroitin MSM може підтримувати процеси, що відповідають за стан опорно-рухового апарату, а також шкіри, волосся та нігтів.

 

Глюкозамін, хондроїтин і МСМ

Глюкозамін, хондроїтин і МСМ містить 3 ретельно відібрані інгредієнти, призначені для доповнення щоденного раціону дорослих, які хочуть подбати про здоров'я своїх суглобів, волосся, шкіри та нігтів. Глюкозамін — органічна хімічна сполука з групи аміноцукрів, похідна глюкози. Для виготовлення препарату використовували сіль: глюкозамін сульфат 2KCl природного походження, отриману з ракоподібних. Хондроїтин також є органічною хімічною сполукою, але відноситься до групи глікозаміногліканів. Природно, хондроїтин можна отримати лише з двох джерел: яловичого хряща та хряща акули. Таблетки Swanson® містять сіль - хондроїтину сульфат. Метилсульфонілметан (МСМ) є природною органічною сполукою сірки.

Swanson ®

Swanson Health Products – американський виробник і дистриб’ютор дієтичних добавок, заснований у 1969 році. Компанія є найбільшим приватним продавцем каталогів вітамінів у США. Її продукція виробляється відповідно до належної виробничої практики (GMP).

Харчова добавка

Інгредієнти: глюкозаміну сульфат, хондроїтину сульфат, МСМ, наповнювач: мікрокристалічна целюлоза, сполучна речовина: карбонат кальцію, антизлежувач: магнієві солі жирних кислот, сполучна речовина: жирні кислоти, стабілізатор: натрію карбоксиметилцелюлоза, гіпромелоза гліцерин, вода очищена.

1 таблетка містить:

250 мг - Глюкозамін сульфат (з молюсків)

200 мг - Хондроїтин

150 мг - МСМ (метилсульфонілметан)

Вміст у рекомендованій добовій порції (6 таблеток):


1500 мг - Глюкозамін сульфат (з молюсків)

1200 мг - Хондроїтин

900 мг - МСМ (метилсульфонілметан)Рекомендована добова доза: 3 таблетки 2 рази на день. Запивати водою.

В упаковці: 120 таблеток

Зберігання: зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для дітей місці.

Застереження: не перевищуйте рекомендовану порцію споживання протягом дня. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну різноманітного харчування. Продукт не рекомендований вагітним і годуючим жінкам.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.