Вітамін Е 400 МО змішаних токоферолів - 100 капсул

Вітамін Е 400 МО змішаних токоферолів - 100 капсул

SWA14
13,72 €
rating Прочитайте огляд
Середня оцінка: 10/10 Кількість відгуків: 1

Вітамін Е як суміш токоферолів є найкращою формою засвоєння вітаміну Е. Вітамін Е - потужний антиоксидант, який бореться із вільними радикалами та захищає жирні кислоти до їх окислення.

 

Вітамін Е 400 МО змішаних токоферолів


Змішані токофероли вітаміну Е - найкраща засвоювана форма вітаміну Е. Вітамін Е - потужний антиоксидант, який бореться із вільними радикалами та захищає жирні кислоти до їх окислення. Більше того, він запобігає передчасному розпаду еритроцитів і бере участь у транспорті кисню еритроцитами до всіх клітин організму. Вітамін Е безпосередньо впливає на роботу м’язів. Він також підтримує імунну систему, підвищує клітинну відповідь та покращує функцію Т-лімфоцитів.


Свонсон ®

Swanson Health Products - американський виробник та дистриб’ютор дієтичних добавок, заснований у 1969 році. Компанія є найбільшим приватним роздрібним магазином вітамінних каталогів у США. Її продукція виготовляється відповідно до належної виробничої практики (GMP).

Харчова добавкаСклад: вітамін Е (суміш D-альфа-токоферолу та токоферолу: бета-токоферол, дельта-токоферол та гамма-токоферол), оболонка капсули: желатин, зволожувач: гліцерин, вегетаріанське та соєве масло, очищена вода.

Вміст у рекомендованій добовій порції (1 капсула): вітамін Е (суміш D-альфа-токоферолу та токоферолу: бета-токоферол, дельта-токоферол та гамма-токоферол) - еквівалент альфа-токоферолу 267 мг

Рекомендований щоденний прийом: Одна капсула на день під час їжі.

Вага нетто: 58 г - 100 капсул


Зберігання: Захищати від світла, зберігати при кімнатній температурі, у сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Увага: Не перевищуйте рекомендовані денні порції протягом дня. Вітамін Е 400 МО не можна застосовувати вагітним або годуючим жінкам. Цей продукт не можна використовувати як замінник різноманітного раціону.

Новий
Sehr gut
rating 10
2023-12-25
K.und G. Deutschland
Schnelle Lieferung, danke

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.