Цинк (60 порцій)

Цинк (60 порцій)

FM08
5,58 €

Цинк є одним з найважливіших мікроелементів, необхідних для повноцінного функціонування організму.

 

F-ЦИНК

 

 

Цинк є одним з найважливіших мікроелементів, необхідних для повноцінного функціонування організму. Він підтримує нормальне функціонування імунної системи, беручи участь у розвитку Т-лімфоцитів. Цинк необхідний для підтримки правильного обміну вуглеводів. Це також покращує інтелектуальні здібності, запобігає деменції та підтримує лікування депресії. Крім того, цинк захищає клітини від пошкодження вільними радикалами.

 

F-цинк виробляється із сировини негенетично модифікованої (не ГМО). Дієтична добавка F-Цинк не містить наповнювачів, консервантів, барвників, підсолоджувачів.

 

 

ФОРМИ Sp. z oo

 

Компанія FORMEDS Sp. z oo спеціалізується на виробництві дієтичних добавок у чистому вигляді порошку без додавання консервантів, барвників та підсолоджувачів. Він пропонує натуральні, ефективні та безпечні продукти. Весь виробничий процес відповідає системі HACCP. Сировина, що використовується для виробництва її продукції, постачається у відомих європейських постачальників.

 

 

Харчова добавка

Інгредієнти: 48 мг цитрату цинку, включаючи цинк 15 мг (150%), інулін (корінь цикорію) - 752 мг

 

Вага нетто: 48 г. Порцій в контейнері: 60

 

Як використовувати:

1. Налийте 1 порцію (1 рівне совок) у суху ємність.

2. Додайте 200 мл води або іншого напою і перемішайте.

 

Примітка: Дотримуйтесь порядку приготування суміші, як описано вище, щоб ретельно розчинити порошок. Вживайте одну порцію на день під час їжі. Струсіть ємність перед вживанням.

 

Зберігання: Захищати від світла, зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

 

Увага: Не перевищуйте рекомендовані добові порції для вживання протягом дня. Продукт не рекомендується застосовувати вагітним і годуючим жінкам. Продукт не слід використовувати як замінник різноманітного раціону.

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.