Коензим Q-10 100 мг, 60 капсул

Коензим Q-10 100 мг, 60 капсул

PRT04
13,49 €

Коензим Q10 - природний антиоксидант, який бере участь у ланцюзі метаболічних хімічних реакцій, що генерують енергію в клітинах.

 

Коензим Q10

 

Коензим Q10 - природний антиоксидант, який бере участь у ланцюзі метаболічних хімічних реакцій, що генерують енергію в клітинах. Це покращує використання кисню міокарда та кровообіг. Крім того, коензим Q10 стимулює імунну систему виробляти антитіла та збільшує співвідношення CD4 до CD8. Співвідношення значно падає у пацієнтів з хронічними захворюваннями.

 

Puritan's Pride®

 

Puritan's Pride® - американський виробник та дистриб’ютор дієтичних добавок. Сировина, що використовується для виробництва добавок марки Puritan's Pride®, має найвищу якість. Продукція Puritan's Pride® виготовляється відповідно до належної виробничої практики (GMP).

 

Харчова добавка

 

Склад: Кофермент Q10, олія рисових висівок, желатин, рослинний гліцерин, лецитин ( соя ), діоксид титану.

Продукт не містить: штучних ароматизаторів, підсолоджувачів, консервантів, цукру, крохмалю, молока, лактози, клейковини, пшениці, дріжджів, натрію.

Вміст у рекомендованій добовій порції (1 капсула): Коензим Q10 100 мг,

 

Рекомендований щоденний прийом: 1 капсула на день, бажано під час їжі.

Вага нетто: 27 г - 60 капсул

Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

 

Увага: Не перевищуйте рекомендовані добові порції для вживання протягом дня. Продукт не рекомендується застосовувати вагітним і годуючим жінкам. Продукт не слід використовувати як замінник різноманітного раціону.

 

 

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.