ЦитроКап 50мл

ЦитроКап 50мл

Flos
FLS07
10,23 €

Екстракт ЦитроКап отримують із кісточок грейпфрута. Містить висококонцентрований комплекс біофлавоноїдів і вітамін С.

 

ЦитроКап

Екстракт кісточок грейпфрута

Екстракт ЦитроКап отримують із кісточок грейпфрута. Містить висококонцентрований комплекс біофлавоноїдів і вітаміну С. ЦитроКап - повністю натуральний продукт, позбавлений консервантів і синтетичних добавок. Екстракт кісточок грейпфрута є ефективним антисептиком, який пригнічує розвиток широкого спектру потенційно шкідливих бактерій, грибків, вірусів і паразитів. Цитрокап зміцнює імунну систему, підтримує фізіологічну рівновагу організму та проявляє антиоксидантні властивості.

Флос ®

Zakład Konfekcjonowania Ziół "Flos" є однією з провідних фармацевтичних компаній із трав'яним профілем у Польщі, заснована в 1988 році. Асортимент її продукції включає сушені трави, лікарські трави, дієтичні добавки, косметику на травах та медичні продукти. Компанія відповідає стандартам GMP (Good Manufacturing Practices - Принципи належної виробничої практики) і GLP (Good Laboratory Practice - Належна лабораторна практика.)

Харчова добавка

Склад: Гліцерин екстракт кісточок грейпфрута 84% (рослинний гліцерин - носій), вода, вітамін С 300 мг / 100 мл (антиоксидант) Продукт містить 800 мг біофлавоноїдів на 100 мл.

Вага нетто: 50 мл

Рекомендована добова доза: 15 крапель, розчинених у 200 мл рідини (бажано фруктового соку, м’ятного чаю або води) тричі на день (доза рекомендована для вживання протягом дня).

Зберігання: зберігати при кімнатній температурі в сухому, недоступному для маленьких дітей місці.

Застереження: не перевищуйте рекомендовані порції для споживання протягом дня. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну (заміну) різноманітного харчування. Продукт протипоказаний вагітним і годуючим матерям. Не вживати при підвищеній чутливості до будь-якого з інгредієнтів. У людей з алергією на цитрусові після вживання продукту можуть виникнути алергічні реакції.

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.