Гіпоадренія, wyczerpanie nadnerczy - л. Макгрегор

Гіпоадренія, wyczerpanie nadnerczy - л. Макгрегор

BK07
6,64 €
rating Прочитайте огляд
Середня оцінка: 10/10 Кількість відгуків: 1

Зцілення Лайма: природне зцілення від лаймського бореліозу та коінфекцій хламідіозу та рикетсіозу плямистої лихоманки, 2-е видання

 

  Зцілення Лайма: природне зцілення від лаймського бореліозу та коінфекцій хламідіозу та плямистої лихоманки, 2-е видання

Хвороба Лайма заражає мінімум 300 000 людей на рік у Сполучених Штатах та ще мільйони людей у всьому світі. Симптоми починаються від легкої млявості до важкого артриту до серцевих захворювань до непрацездатності психічної дисфункції. Хоча тести покращилися за останнє десятиліття, вони все ще не є повністю надійними, а антибіотики ефективні лише частково. До тридцяти п’яти відсотків інфікованих не реагують на лікування антибіотиками або мають рецидив. Спірохети, які викликають Лайм, є патогенними мікроорганізмами - вони можуть ховатися в клітинах або змінювати свою форму, щоб наша імунна система не могла їх знайти, а також пригнічувати ефективність антибіотиків. Хвороба Лайма насправді є сильною епідемічною хворобою, яка зароджується, і технологічна медицина ефективно лише частково. Коінфекції, що супроводжують Лайм, часто є, або навіть більше, недієздатними, ніж сам Лайм. У всьому світі сотні мільйонів людей заражаються бабезією, бартонелою, ерліхією, анаплазмою, мікоплазмою, хламідіями та рикетсіозом плямистої лихоманки.

Healing Lyme вивчає провідні наукові дослідження щодо лаймської інфекції та її тестів та методів лікування, а також окреслює найпотужніші природні ліки, які пропонують допомогу, як окрему, так і в поєднанні з антибіотиками, для запобігання та зцілення хвороби. Книга є бестселером вже більше десяти років, і за цей час автор контактував із понад 25 000 людьми, які використовували певну форму цих протоколів під час своєї зцілювальної подорожі. Це видання було суттєво оновлене, повністю переглянуте та розширене, щоб відобразити розширені розуміння цього широкого контакту, включаючи досвід глибокого лікування з сотнями протягом останнього десятиліття. Зцілення Лайма - це основний друкований текст про те, що роблять бактерії Лайма в організмі та як природні підходи можуть вилікувати хворобу. Це перша друкована книга, що висвітлює глибоке розуміння та лікування хламідійних та рикетсійних коінфекцій.

Ця нова оновлена версія " Healing Lyme" приєднується до інших двох книг автора про лікування лаймських коінфекцій (бабезія, бартонелла, мікоплазма, анаплазма та ерліхія) та завершує його вичерпну роботу щодо цих патогенних мікроорганізмів.

Новий
Hypoadrenia
rating 10
2021-11-17
Iza Gronowska
Pozwala zrozumieć wiele problemów zdrowotnych, z którymi boryka się współczesny człowiek.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.