Ефірна олія камфори - 7 мл

Ефірна олія камфори - 7 мл

BAM05
1,32 €

Камфорне масло має антисептичні, дезінфікуючі та інсектицидні властивості. Ви можете змащувати щиколотку, передпліччя і шию, а також відкриті або легкодоступні місця.

 

Ефірна олія камфори

 

Камфорне масло має антисептичні, дезінфікуючі та інсектицидні властивості. Ви можете змащувати щиколотку, передпліччя і шию, а також відкриті або легкодоступні місця. Кліщі не переносять запаху камфорного масла. Камфорне масло детоксикує та стимулює серцево-судинну систему. Крім того, його використовують для профілактики ревматизму та артриту. Камфорне масло також має протизапальні властивості і зменшує набряки.

 

Бамер

 

Польська компанія Bamer пропонує 100% натуральні чисті ефірні олії та парфумерію. Він працює на ринку з 1993 року. Компанія відповідає стандартам GMP (належні виробничі практики - принципи належної виробничої практики) та відповідає новітній Фармакопеї Ph. Eur. та ІФРА. Його продукція має позитивну думку про PHZ (Польський національний інститут гігієни).  

Вага нетто: 7 мл

 

Зберігання: Захищати від світла, зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.