Кверцетин 120 капсул (Нутрамедікс) Збільшити для перегляду

Кверцетин 120 капсул (Нутрамедікс)

CWD53-C

Новий товар

Кверцетин входить до складу сімейства авоноїдів, відомих як аваноли, які, схоже, підтримують нормальні процеси детоксикації організму, пов’язані з антиоксидантною активністю, і в деяких випадках зв’язуються із залізом для підтримки здорового рівня окиснення.

Детальніше

21,51€

Інформація

Кверцетин


NutraMedix Quercetin очищається від квітів софори японської, широко відомого як японське дерево пагоди. Хоча індивідуальна здатність поглинати кверцетин може варіюватися залежно від факторів, які є генетичними та пов'язаними з мікробіомом кишечника, дигідратна форма в NutraMedix Quercetin, як правило, вважається дуже біодоступною.

Кверцетин входить до складу сімейства авоноїдів, відомих як аваноли, які, схоже, підтримують нормальні процеси детоксикації організму, пов’язані з антиоксидантною активністю, і в деяких випадках зв’язуються із залізом для підтримки здорового рівня окиснення. Деякі дослідження показують, що флавоноли також підтримують транспорт цинку в клітинах. Зовсім недавно ці хімічні речовини досліджувались щодо того, як вони впливають на процес поділу клітин та зв’язок між клітинами, які можуть бути змінені нормальним старінням. На відміну від антиоксидантної підтримки, це зараз є основним напрямком досліджень корисних для здоров’я властивостей флавоноїдів.

 

Харчова добавка


Нутрамедікс ®
Nutramedix - американський виробник дієтичних добавок, який працює на ринку США з 1993 року. Виробляє високоякісні біоактивні екстракти рослин на основі запатентованого методу екстракції. Продукція Nutramedix характеризується високою ефективністю та широким спектром діяльності.


Інгредієнти: Кверцетин (квітка софори японської), рослинні капсули, рослинний стеарат магнію.

Вміст у рекомендованій добовій порції (2 капсули): Кверцетин (квітка софори японської) - 500 мг

 

Рекомендований щоденний прийом: Приймати дві капсули один раз на день після їжі.


Вага нетто:
120 капсул

Зберігання:
Зберігати при кімнатній температурі, у сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Увага: Не перевищуйте рекомендовану щоденну порцію. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну різноманітному харчуванню. Не рекомендується вагітним і годуючим жінкам.

Відгуки