Енула Нутрамедикс 30 мл
Енула Нутрамедикс 30 мл
Енула Нутрамедикс 30 мл
Енула Нутрамедикс 30 мл
Енула Нутрамедикс 30 мл
Енула Нутрамедикс 30 мл

Енула Нутрамедикс 30 мл

CWD03-30
35,81 €

Enula Microbial Defense - це унікальна суміш екстрактів трьох рослин: оману, халапи та кров’яного мудрця. Енула має протизапальні властивості, а також широкий спектр антимікробної, противірусної, противірусної, антибактеріальної дії.

 

Енула
 Enula Microbial Defense – це унікальна суміш екстрактів двох рослин оману (Inula helenium) і халапи (Ipomoea jalapa).

Нутрамедикс ®
Nutramedix - американський виробник дієтичних добавок, який працює на ринку США з 1993 року. Він виробляє високоякісні біоактивні рослинні екстракти на основі запатентованого методу екстракції. Продукція Нутрамедикс характеризується високою дією і широким спектром дії.

Харчова добавка


Інгредієнти: Екстракт оману великого, екстракт халапи, мінеральна вода, етанол (20-24)%.

Рекомендоване щоденне споживання: 30 крапель додайте до 120 мл води, почекайте хвилину і з’їжте. Почніть з 1 краплі 2 рази на день (за 30 хвилин до їжі) і поступово збільшуйте порцію. Перед використанням збовтати.

Вага нетто: 30 мл

Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для маленьких дітей місці.

Увага: Не перевищуйте рекомендовану добову порцію. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну різноманітного харчування. Не рекомендується вагітним і годуючим жінкам.

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.