• -25%
Петрушка Нутрамедікс 30 мл
Петрушка Нутрамедікс 30 мл
Петрушка Нутрамедікс 30 мл
Петрушка Нутрамедікс 30 мл
Петрушка Нутрамедікс 30 мл
Петрушка Нутрамедікс 30 мл

Петрушка Нутрамедікс 30 мл

CWD11-30
17,26 € 23,02 € -25%

Детокс петрушки - це екстракт листя петрушки (лат. Petroselinum crispum).   Детокс петрушки очищає організм від токсинів і біотоксинів, детоксикує печінку, нирки, лімфатичну систему та міжклітинні простори.

 

Детокс петрушки
Детокс петрушки - це екстракт листя петрушки (лат. Petroselinum crispum).   Детокс петрушки очищає організм від токсинів і біотоксинів, детоксикує печінку, нирки, лімфатичну систему та міжклітинні простори. Детокс петрушки також очищає кров і зменшує реакцію Геркса.   Крім того, він заповнює дефіцит кальцію, заліза, тіаміну, рибофлавіну, каротину, вітаміну А та вітаміну С. Детокс петрушки   включений до Програми підтримки Cowden і повинен використовуватися разом з іншими продуктами з Протоколу Cowden.Харчова добавкаНутрамедікс ®
Nutramedix - американський виробник дієтичних добавок, який працює на ринку США з 1993 року. Виробляє високоякісні біоактивні екстракти рослин на основі запатентованого методу екстракції. Продукція Nutramedix характеризується високою ефективністю та широким спектром діяльності.

Інгредієнти:   Екстракт листя петрушки (Petroselinum crispum), мінеральна вода, етанол (20-24)%.

Використання:   Залийте 10 крапель (0,5 мл) 120 мл води і зачекайте хвилину перед вживанням.   За необхідності його можна приймати кілька разів протягом дня.   Перед використанням флакон струсіть.   Якщо ви відчуваєте реакцію Геркса, приймайте по 10 крапель петрушки Детокс в середньому кожні 10 хвилин протягом 1-2 годин.

Вага нетто:   30 мл

Зберігання:   Зберігати при кімнатній температурі, у сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Увага:   Не перевищуйте рекомендовану щоденну порцію. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну різноманітному харчуванню. Не рекомендується вагітним і годуючим жінкам.

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.