Стевія Нутрамедикс 30 мл
Стевія Нутрамедикс 30 мл
Стевія Нутрамедикс 30 мл
Стевія Нутрамедикс 30 мл
Стевія Нутрамедикс 30 мл
Стевія Нутрамедикс 30 мл

Стевія Нутрамедикс 30 мл

CWD09-30
18,37 €

Стевія - це екстракт Stevia rebaudiana. Стевія використовується як замінник цукру. Він не підвищує рівень цукру в крові і не бере участі в процесі відкладення жиру.

 

Стевія солодка трава

Стевія - це екстракт Stevia rebaudiana. Стевія використовується як замінник цукру. Він не підвищує рівень цукру в крові і не бере участі в процесі відкладення жиру. Екстракт стевії також має антимікробну дію проти Borella та біоплівки, а також має широкий спектр протигрибкової та антиоксидантної дії. Stevia Sweet Herb включено в програму підтримки Cowden і його слід використовувати разом з іншими продуктами з протоколу Cowden's.

Харчова добавка

Нутрамедикс ®

Nutramedix - американський виробник дієтичних добавок, який працює на ринку США з 1993 року. Він виробляє високоякісні біоактивні рослинні екстракти на основі запатентованого методу екстракції. Продукція Нутрамедикс характеризується високою дією і широким спектром дії.

Склад: екстракт листя стевії ребаудіани, мінеральна вода, етанол (20-24)%.

Застосування: Додайте 3 або більше крапель до їжі або напоїв. При мікробній інфекції по 30 крапель двічі на день. Перед використанням флакон струсити.

Вага нетто: 30 мл

Зберігання: зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для дітей місці.

Застереження: не перевищуйте рекомендовану добову порцію. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну різноманітного харчування. Не рекомендується вагітним і годуючим жінкам.

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.