Убіхінол KANEKA Natural KOENZYM 100 мг, 60 кап

Убіхінол KANEKA Natural KOENZYM 100 мг, 60 кап

ALI27
30,92 €

Коензим Q10 - природний антиоксидант, який бере участь у ланцюзі метаболічних хімічних реакцій, що генерують енергію в клітинах.

 

UbiquinoL KANEKA Natural KOENZYM 100 мг

Коензим Q10 - природний антиоксидант, який бере участь у ланцюзі метаболічних хімічних реакцій, що генерують енергію в клітинах. Це покращує використання кисню міокарда та кровообіг. Крім того, коензим Q10 стимулює імунну систему виробляти антитіла та збільшує співвідношення CD4 до CD8. Співвідношення значно падає у пацієнтів з хронічними захворюваннями.

Існує дві форми коферменту Q10: UbichinoN та UbichinoL ™, і обидві вони використовуються для виробництва клітинної енергії. UbichinoN - окислена форма (звичайний кофермент Q10). UbichinoL ™ - це активна форма, яка ефективно поглинається живими організмами.

Що таке UbichinoL ™? UbichinoL ™ - це активна та неоксигенована форма коферменту Q10, яка легко засвоюється організмом. UbichinoL ™ є найбільш легко засвоюваною формою коферменту Q10 і є одним з найпотужніших жиророзчинних антиоксидантів в організмі.

UbichinoL ™ - це природний кофермент, що утворюється в процесі бродіння і за своєю структурою ідентичний тому, що створюється в нашому організмі. UbichinoL ™ в 3 - 8 разів більше засвоюється організмом, ніж звичайний кофермент Q10. UbichinoL ™ допомагає захистити клітини організму від пошкоджень, спричинених окислювальним стресом та вільними радикалами. UbichinoL ™ має кращу абсорбцію порівняно зі звичайним коферментом Q10, тому ви можете приймати меншу дозу і отримувати той самий ефект.

UbichinoL ™ виробляється японською компанією Kaneka.

MedicaLine

MedicaLine - польський виробник ліків та харчових добавок, який працює на місцевому ринку з 2007 року. MedicaLine володіє торговою маркою харчових добавок Aliness. Продукція бренду Aliness містить природні сполуки, які характеризуються швидким і високим рівнем поглинання активних речовин. Вітаміни з їх пропозиції можуть вживати люди, які перебувають на безглютеновій дієті, а також люди з алергією та непереносимістю лактози.

 

Харчова добавка

 

Інгредієнти:   Ріпакова олія, коензим Q10 (активна і природна форма коензиму UBIquinol ™ KANEKA), емульгатор: ефіри жирних кислот і полігліцерину, підсолоджувач: білий і жовтий бджолиний віск, наповнювач: лецитини (соя), інгредієнти оболонки капсули: кукурудзяний крохмаль, загусники: рослинний гліцерин, карагенан, барвник: карамель, регулятор кислотності: фосфати натрію.

Вміст у рекомендованій добовій порції (1 капсула): Коензим Q10 (Ubiquinol ™ KANEKA) - 100 мг

Рекомендований щоденний прийом:   1 капсула на день під час їжі.

 

Вага нетто: 60 капсул

 

Зберігання:   Захищати від світла, зберігати при кімнатній температурі, в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

 

Увага:   Не перевищуйте рекомендовану добову порцію протягом дня. Цей продукт не можна використовувати вагітним або годуючим жінкам. Цей продукт не можна використовувати як замінник різноманітного раціону.

 

 

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.