Таурин 500 мг, 100 капсул Збільшити для перегляду

Таурин 500 мг, 100 капсул

SWA09

Новий товар

Таурин є не протогенною амінокислотою, тобто не входить до складу білків організму, але необхідний у процесі їх трансформації.

Детальніше

6,93€

Інформація

Таурин

Таурин є не протогенною амінокислотою, тобто не входить до складу білків організму, але необхідний у процесі їх трансформації. Він підтримує нормальний баланс електролітів в організмі та підтримує систему кровообігу. Таурин впливає на правильну роботу печінки та сітківки.

Свонсон ®

 

Swanson Health Products - американський виробник та дистриб’ютор дієтичних добавок, заснований у 1969 році. Компанія є найбільшим приватним роздрібним магазином вітамінних каталогів у США. Її продукція виготовляється відповідно до належної виробничої практики (GMP).

 

Харчова добавка

Інгредієнти: таурин, оболонка капсули: желатин, наповнювач: мікрокристалічна целюлоза, засіб проти злежування: стеарат магнію та діоксид кремнію.

Вміст у рекомендованій добовій порції (1 капсула):   Таурин - 500 мг

Рекомендований щоденний прийом:   Одна капсула на день натщесерце.

Вага нетто: 73 г - 100 капсул

Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Увага: Не перевищуйте рекомендовані порції для вживання протягом дня. Дієтичні добавки не можна використовувати як замінник (заміну) різноманітного раціону. Продукт не рекомендується вагітним і годуючим жінкам.

 

Відгуки

Фільтруйте відгуки
(4)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Скинути