Натуральний вітамін Е 400 МО, 100 капсул

Натуральний вітамін Е 400 МО, 100 капсул

SWA10
13,72 €

Вітамін Е - потужний антиоксидант, який бореться із вільними радикалами та захищає жирні кислоти до їх окислення. Більше того, він запобігає передчасному розпаду еритроцитів і бере участь у транспорті кисню еритроцитами до всіх клітин організму.

 

Природний вітамін Е

 

 

Вітамін Е - потужний антиоксидант, який бореться із вільними радикалами та захищає жирні кислоти до їх окислення. Більше того, він запобігає передчасному розщепленню еритроцитів і бере участь у транспорті кисню еритроцитами до всіх клітин організму. Вітамін Е безпосередньо впливає на роботу м’язів. Він також підтримує імунну систему, підвищує клітинну відповідь та покращує функцію Т-лімфоцитів.

 

 

Свонсон ®

 

Swanson Health Products - американський виробник та дистриб’ютор дієтичних добавок, заснований у 1969 році. Компанія є найбільшим приватним роздрібним магазином вітамінних каталогів у США. Її продукція виготовляється відповідно до належної виробничої практики (GMP).

 

Харчова добавка


Склад: вітамін Е, желатин (капсула), гліцерин (зволожуюча речовина), соєва олія , очищена вода.

Вміст у рекомендованій добовій порції (1 капсула): вітамін Е (D-альфа-токоферолу ацетат) - 267 мг еквівалента альфа-токоферолу (2216% від добової контрольної вартості).

 

Застосування: Одна капсула на день під час їжі

Вага нетто: 56 г - 100 капсул

Зберігання: Зберігайте продукт при кімнатній температурі, у сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Увага: Не перевищуйте рекомендовану порцію для споживання протягом дня. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну різноманітному харчуванню. Продукт не рекомендується застосовувати вагітним і годуючим жінкам.

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.