Вітамін С МАКС (60 порцій)

Вітамін С МАКС (60 порцій)

FM18
6,74 €
rating Прочитайте огляд
Середня оцінка: 10/10 Кількість відгуків: 1

Дієтична добавка F-VIT C MAX містить вітамін С, вітамін D3 та цинк (цитрат) у вигляді порошку. Левообертаючий вітамін С у формі порошку характеризується дуже високою всмоктуючою здатністю.

 

Вітамін С МАКС

 

 

Дієтична добавка F-VIT C MAX містить вітамін С, вітамін D3 та цинк (цитрат) у вигляді порошку. Левообертаючий вітамін С у формі порошку характеризується дуже високою всмоктуючою здатністю. Вітамін С підтримує нормальну роботу імунної системи та захищає клітини від окисного стресу. Це також допомагає підтримувати нормальний енергетичний обмін і зменшує втому та втому. Вітамін D допомагає підтримувати здоровий стан кісток і зубів. Він бере участь у правильному засвоєнні та використанні кальцію та підтримці його належного рівня в крові. Крім того, вітамін D підтримує роботу м’язової системи та імунної системи. Цинк є одним з найважливіших мікроелементів, необхідних для повноцінного функціонування організму. Він підтримує нормальне функціонування імунної системи, беручи участь у розвитку Т-клітин.

F-VIT C MAX виробляється з негенетично модифікованої (не ГМ) сировини. Дієтична добавка F-VIT C MAX не містить наповнювачів, консервантів, барвників, підсолоджувачів.

 

 

ФОРМИ Sp. z oo

Компанія FORMEDS Sp. z oo спеціалізується на виробництві дієтичних добавок у чистому вигляді порошку без додавання консервантів, барвників та підсолоджувачів. Він пропонує натуральні, ефективні та безпечні продукти. Весь виробничий процес відповідає системі HACCP. Сировина, що використовується для виробництва її продукції, постачається від відомих європейських постачальників.

 

Інгредієнти:   Вітамін С (L-аскорбінова кислота) цинк (цитрат цинку), вітамін D (холекальциферол).

Вміст у рекомендованій добовій порції (1 г) (референтний щоденний прийом%):

Вітамін С - 1000 мг (1250%)

Вітамін D-1000 МО / 25 мкг (500%)

цитрат цинку - 32 мг, у тому числі 10 мг цинку (100%).

 

Рекомендований щоденний прийом:   Додайте 1 порцію (1 совок) у чашку з 200 мл води або іншого напою і розмішайте. Вживайте 1 раз на день під час їжі.

Вага нетто:   61,92 г. Порцій в контейнері: 60

Зберігання:   Зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

 

Увага:   Не перевищуйте рекомендовані щоденні порції для вживання протягом дня. Препарат не слід застосовувати вагітним і годуючим жінкам.

Новий
rating 10
2021-10-01
Merlinchanteur
Pas encore débuter la cure, à suivre

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.