Екстракт зеленого чаю EGCG 400 мг 400 мг, 90 капсул Збільшити для перегляду

EGCG Екстракт зеленого чаю 400 мг, 90 капсул

NOW01

Новий товар

Екстракт зеленого чаю EGCG - це екстракт зеленого чаю, що містить 200 мг EGCG (поліфенольний епігалокатехінгалат). З'єднання EGCG має сильні антиоксидантні властивості, сильніші за вітамін С та Е, і воно відоме своїми протираковими властивостями.

Детальніше

12,32€

Інформація

EGCG

Екстракт зеленого чаю EGCG - це екстракт зеленого чаю, що містить 200 мг EGCG (поліфенольний епігалокатехінгалат). З'єднання EGCG має сильні антиоксидантні властивості, сильніші за вітамін С та Е, і воно відоме своїми протираковими властивостями. Екстракт зеленого чаю EGCG позитивно впливає на функціонування клітин та регуляцію клітинного циклу. Дослідження показали, що EGCG значно збільшує кількість Т-лімфоцитів - клітин в імунній системі, головним чином відповідальних за пригнічення аутоімунної реакції.

Now Foods ®

Зараз Foods ® - це американський виробник та дистриб’ютор дієтичних добавок. Компанія працює з 1948 року і є одним з лідерів на ринку. Продукція Now Foods ® виробляється відповідно до найвищих стандартів належної виробничої практики (GMP).

Харчова добавка

Інгредієнти: Екстракт зеленого чаю (Camellia sinensis) (лист) (стандартизований екстракт) (мін. 80% та 50% катехінів, EGCG (епігалокатехінгалат) -200 мг) - 400 мг (4 мг природного кофеїну); Зелений чай без кофеїну (Camellia sinensis) (лист) 50 мг.

Вага нетто: 90 капсул

Рекомендований щоденний прийом (дорослим): 1 капсула на день, бажано з їжею.

Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Увага: Не перевищуйте рекомендовані порції для вживання протягом дня. Дієтичні добавки не можна використовувати як замінник (заміну) різноманітного раціону. Продукт не рекомендується вагітним і годуючим жінкам.

Зроблено в США за стандартами GMP.

Відгуки