Каприлова кислота 600 мг, 60 капсул

Каприлова кислота 600 мг, 60 капсул

SWA07
10,46 €
rating Прочитайте огляд
Середня оцінка: 10/10 Кількість відгуків: 1

Каприлова кислота діє проти грибків роду Candida, змушуючи їх розриватися і гинути. Дослідження показали значне зменшення колонії дріжджів у кишечнику після систематичного використання каприлової кислоти.

 

Каприлова кислота

 

 

Каприлова кислота діє проти грибків роду Candida, змушуючи їх розриватися і гинути. Дослідження показали значне зменшення колонії дріжджів у кишечнику після систематичного використання каприлової кислоти. Зазвичай використовується для лікування виразки кишечника, регенерації епітелію, а також для поліпшення абсорбційної здатності епітелію. Стимулює регенерацію епітелію товстого кишечника і покращує функції кишкового всмоктування.

 

 

Свонсон ®

 

Swanson Health Products - американський виробник та дистриб’ютор дієтичних добавок, заснований у 1969 році. Компанія є найбільшим приватним роздрібним магазином вітамінних каталогів у США. Її продукція виготовляється відповідно до належної виробничої практики (GMP).

 

Харчова добавка

 

Склад: каприлова кислота, оболонка капсули: желатин, зволожувач: гліцерин, вода очищена

Вміст у рекомендованій добовій порції (2 капсула): каприлова кислота - 1200 мг

 

Рекомендований щоденний прийом: По одній капсулі двічі на день до їди.

Рекомендований щоденний прийом: По одній капсулі двічі на день перед їжею

Вага нетто: 97 г - 60 капсул

Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

 

Увага: Не перевищуйте рекомендовані порції для вживання протягом дня. Дієтичні добавки не можна використовувати як замінник (заміну) різноманітного раціону. Продукт не рекомендується вагітним і годуючим жінкам.

 

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.