Морський колагеновий пептид 2100 без запаху

Морський колагеновий пептид 2100 без запаху

ZAR02
27,44 €
rating Прочитайте огляд
Середня оцінка: 10/10 Кількість відгуків: 1

Marine Collagen Peptide 2100 - це природний морський колаген із шкіри риби, вироблений французькою компанією Copalis SEA SOLUTIONS ®COLLAGEN HM.

 

Морський колагеновий пептид 2100

Marine Collagen Peptide 2100 - це природний морський колаген із шкіри риби, вироблений французькою компанією Copalis SEA SOLUTIONS ®COLLAGEN HM. Високоякісний морський колаген добувається з глибоководних тканин риби на основі процесу ферментативного гідролізу. Дієтична добавка Морський колагеновий пептид 2100 містить вітамін С та екстракт шипшини, завдяки чому він позитивно впливає на нормальну роботу суглобів. Це також сприяє відновленню суглобового хряща, пошкодженого в процесі дегенеративних захворювань, а також полегшує біль і запалення суглобів і кісток.

Колаген є основним білком сполучної тканини і важливим компонентом фібрилярної тканини (клітковини) кісток, сухожиль, хрящів, шкіри та зубів. Колаген зі шкір морських риб ефективніший, ніж колаген, витягнутий із шкірних ссавців. Його частинки менші, тому він функціонує ефективніше.

Вітамін С необхідний для нормального синтезу колагену. Він стимулює вироблення колагену, його збереження та регенерацію. Вітамін С впливає на остаточну форму і структуру колагенових волокон. Завдяки цим властивостям вітамін С впливає не тільки на імунну систему, а й на нормальну роботу суглобів та кісткового мозку. Вітамін С важливий для препаратів колагену, щоб діяти належним чином.

Дика троянда

Шипшина - одне з найбагатших джерел вітаміну С, а також багатьох інших інгредієнтів, які позитивно впливають на функціонування організму. Крім того, він має бактерицидні та протизапальні властивості, які зменшують симптоми артрозу, забезпечуючи знеболення та покращуючи рухливість уражених суглобів. Активні інгредієнти екстракту шипшини захищають клітинну мембрану, що сприяє побудові хряща та запобігає дегенерації.

Харчова добавка

Інгредієнти (вміст 1 пакетик): морський колаген - 1000 мг, вітамін С - 860 мг, екстракт трояндової води, Rosa canina L., ПЕР 4: 1, стандартизований для 70% вітаміну С - 200 мг, включаючи 140 мг вітаміну С.

Продукт не включає: наповнювачі (наприклад, модифікований крохмаль, лактоза, мікрокристалічна целюлоза), речовини, що покривають (наприклад, поліефіри метакрилової кислоти), в'яжучі речовини (наприклад, желатин, акація, зеїн), змащувальні речовини (наприклад, стеарат магнію), дезінтегранти (наприклад, органічні кислоти, карбонати), адсорбенти (наприклад, бентоніт, біла глина), барвники (наприклад, титановий білий), підсолоджувачі (цукор, ксиліт, аспартам), аромати, пластифікатори, віск.

Вага нетто: 63 г - 30 пакетиків

Рекомендований щоденний прийом: 1 пакетик на день

Зберігання: Зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

Увага: Не перевищуйте рекомендовані порції для вживання протягом дня. Дієтичні добавки не можна використовувати як замінник різноманітного раціону. Продукт не рекомендується застосовувати вагітним і годуючим жінкам.

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.