Бікапс Куркумін 60 кап

Бікапс Куркумін 60 кап

FM30
18,37 €

Дієтична добавка BICAPS® CURCUMIN містить 380 мг індійського куркуміну та 4,75 мг індійського піперину в 1 капсулі без будь-яких добавок.

 

БІКАПС® КУМУН

 

 

Дієтична добавка BICAPS® CURCUMIN містить 380 мг індійського куркуміну та 4,75 мг індійського піперину в 1 капсулі без будь-яких добавок. Куркумін - активна сполука куркуми, яка має сильні антибактеріальні, противірусні та протигрибкові властивості. Куркумін також має протипухлинну активність. Крім того, це покращує роботу мозку, покращує імунітет і зміцнює серце і печінку. Куркумін також використовується для лікування болю в суглобах та розладів травлення. Куркумін лише всмоктується погано, але піперин підвищує його біодоступність. З цієї причини добавка збагачена індійським піперином.

BICAPS® CURCUMIN виробляється з негенетично модифікованої (не ГМ) сировини. Дієтична добавка BICAPS® CURCUMIN не містить наповнювачів, консервантів, барвників та підсолоджувачів.

 

 

ФОРМИ Sp. z oo

 

ФОРМИ Sp. z oo спеціалізується на виробництві дієтичних добавок у чистому вигляді порошку без додавання консервантів, барвників та підсолоджувачів. Він пропонує натуральні, ефективні та безпечні продукти. Весь виробничий процес відповідає системі HACCP. Сировина, що використовується для виробництва її продукції, постачається від відомих європейських постачальників.

 

Харчові добавки

Інгредієнти:   екстракт куркуми (Curcuma longa L. містить 95% куркуміну), екстракт чорного перцю (Piper nigrum містить 95% піперину), пуллулан (оболонка капсули).

 

Щоденна доза (1 капсула) містить:

  • Екстракт куркуми - 400 мг,

включаючи індійську куркуму - 380 мг,

  • Екстракт чорного перцю - 5 мг

включаючи індійський піперин -4,75 мг.

 

Вага нетто:   24,3 г -   60 капсул

 

Як користуватися: stosować 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.

 

Зберігання:   Захищати від світла, зберігати при кімнатній температурі в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

 

Увага:   Не перевищуйте рекомендовані щоденні порції для вживання протягом дня. Продукт не рекомендується вагітним і годуючим жінкам. Продукт не слід використовувати як замінник різноманітного раціону.

 

Новий

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.