UbiquinoN Natural KOENZYM Q10 100 мг, 100 кап

UbiquinoN Natural KOENZYM Q10 100 мг, 100 кап

ALI26
13,93 €
rating Прочитайте огляд
Середня оцінка: 10/10 Кількість відгуків: 1

Коензим Q10 - природний антиоксидант, який бере участь у ланцюзі метаболічних хімічних реакцій, що генерують енергію в клітинах.

 

UbiquinoN Natural KOENZYM Q10 100 мг

 

Коензим Q10 - природний антиоксидант, який бере участь у ланцюзі метаболічних хімічних реакцій, що генерують енергію в клітинах. Це покращує використання кисню міокарда та кровообіг. Крім того, коензим Q10 стимулює імунну систему виробляти антитіла та збільшує співвідношення CD4 до CD8. Співвідношення значно падає у пацієнтів з хронічними захворюваннями.

 

MedicaLine

MedicaLine - польський виробник ліків та харчових добавок, який працює на місцевому ринку з 2007 року. MedicaLine володіє торговою маркою харчових добавок Aliness. Продукція бренду Aliness містить природні сполуки, які характеризуються швидким і високим рівнем поглинання активних речовин. Вітаміни з їх пропозиції можуть вживати люди, які перебувають на безглютеновій дієті, а також люди з алергією та непереносимістю лактози.

 

Харчова добавка

 

Інгредієнти:   Природний ферментований кофермент Q10 (убихінон), наповнювач: мікрокристалічна целюлоза, оболонка капсули: гідроксипропілметилцелюлоза.

Вміст у рекомендованій добовій порції (1 капсула): Натуральний кофермент Q10 (Убіхінон) - 100 мг

 

Рекомендований щоденний прийом:   1 капсула на день під час їжі.

 

Вага нетто: 100 капсул

 

Зберігання:   Захищати від світла, зберігати при кімнатній температурі, в сухому місці, недоступному для маленьких дітей.

 

Увага:   Не перевищуйте рекомендовану добову порцію протягом дня. Цей продукт не можна використовувати вагітним або годуючим жінкам. Цей продукт не можна використовувати як замінник різноманітного раціону.

 

Новий
buon
rating 10
2023-01-11
antonietta
lo do anche a mia madre ed aiuta moltissimo

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.