Folian Quatrefolic 400мкг нового покоління, 30...

Folian Quatrefolic 400мкг нового покоління, 30 капсул

SWA34
4,19 €

Дієтична добавка містить неймовірно активну та запатентовану форму Quatrefolic folate у формі метилтетрагідрофолієвої кислоти, 400 мкг якої є еквівалентом 800 мкг глюкозамінової солі (6S)-5-метилтетрафолієвої кислоти.

 

Фоліан Кватрефолік 400 мкг

Folian Quatrefolic - це харчова добавка, що містить неймовірно активну та запатентовану форму Quatrefolic folate у формі метилтетрагідрофолієвої кислоти, в якій

400 мкг еквівалентно 800 мкг глюкозамінової солі (6S)-5-метилтетрафолієвої кислоти.

Сучасні препарати містять дуже добре переносиму та засвоювану форму фолату у формі глюкозамінової солі кислоти (6S)-5-MTHF.

Фолати, які використовуються в добавці Swanson, є вдвічі ефективнішими, оскільки вони містять чисту та високоактивну кислоту (6S)-5-MTHF, яка не була відновлена до форми солі.

Природна фолієва кислота в їжі є активною, але штучно вироблена фолієва кислота повинна метаболізуватися організмом у 5-метилтетрагідрофолат (5-MTHF), щоб використовуватися.

Сьогодні ми знаємо, що фолієва кислота піддається складному процесу розпаду, і, незважаючи на прийом добавок, у вас може виникнути серйозний дефіцит фолієвої кислоти.

Це пов’язано зі здатністю людини ефективно переробляти фолієву кислоту в біоактивну форму.

Рекомендується прийом фолієвої кислоти під час вагітності та годування груддю, дітям і людям похилого віку.

функція:

  • Вони підтримують функціонування кровоносної системи, підтримуючи належне виробництво крові та належний рівень гомоцистеїну,
  • Вони допомагають підтримувати належні психологічні функції,
  • Вони сприяють зниженню відчуття втоми і втоми, благотворно впливають на якість сну,
  • Вони підтримують правильне функціонування імунної системи,
  • Вони беруть участь у процесі поділу клітин,
  • Вони допомагають у правильному синтезі амінокислот.

Swanson ®

Swanson Health Products — американський виробник і дистриб’ютор дієтичних добавок, заснований у 1969 році. Компанія є найбільшим приватним продавцем каталогів вітамінів у США. Її продукція виробляється відповідно до належної виробничої практики (GMP).

Харчова добавка

Інгредієнти: Quatrefolic, коричневе рисове борошно, оболонка капсули: гідроксипропілметилцелюлоза, антизлежувачі: магнієві солі жирних кислот і діоксид кремнію. 400 мкг


Вміст у рекомендованій добовій порції (1 капсула): 400 мкг фолату - (6S)-5-метилтетрагідрофолієвої кислоти


Рекомендована добова доза: одна капсула на день

Вміст упаковки: 30 капсул

Зберігання: зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для маленьких дітей місці.

Застереження: не перевищуйте рекомендовану порцію споживання протягом дня. Дієтичні добавки не можна використовувати як заміну різноманітного харчування. Продукт не рекомендований вагітним і годуючим жінкам.

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Користуючись веб-сайтом, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Більше інформації можна знайти в нашій Політиці конфіденційності.